Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 czerwca 2001

Nowy RTS - No Man's Land

Fajek, 23 czerwca 2001, 19:56

CDV Software zapowiedziało nową grę z gatunku strategii czasu rzeczywistego pod tytułem No Man's Land. Producentem gry jest niemiecka firma Related Designs Software GmbH.

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (23/06/01)

Sznur, 23 czerwca 2001, 16:10

Ponownie tylko kilka zapowiedzi pojawiło się na zachodnich serwisach. Wśród nich materiały o ciekawej grze Republic: The Revolution, nowej grze twórców Balur’s Gate – TORN, strategii Disciples II oraz kolejnym MMOcRPG – Figthing Legends. W dalszym ciągu trwa wysyp recenzji Emperor: Battle for Dune. Pojawiły się już pierwsze opisy BG: Throne of Bhaal, Operation Flashpoint oraz Startopia.

Bułgarski RTS - The Druid King

Sznur, 23 czerwca 2001, 14:56

Bułgarski producent Haemimont Games, znany choćby z gry Tzar: Burden of the Crown, zapowiedział nowy tytuł, roboczo nazwany The Druid King. Będzie to izometryczny RTS, przypominający słynną serię Heroes of Might & Magic, w którym strategia łączy się z elementami przygodowymi i RPG.

Po Anarchy Online będzie Midgard

Sznur, 23 czerwca 2001, 14:48

Skandynawski producent Funcom, który właśnie wypuszcza na rynek kapitalną grę future masive multiplayer online Anarchy Online (kończą się open beta testy), wcale nie spoczął na laurach. Zespół postanowił kuć żelazo póki gorące i rozpoczął pracę nad nowym MMOG zatytułowanym Midgard.

Anarchy Online

Fajek, 23 czerwca 2001, 13:33

Już za parę dni będzie miała premierę gra z gatunku MMOcRPG, która zapewne zrewolucjonizuje ten typ rozrywki. Mowa oczywiście o Anarchy Online.

Serwery gier na GRY-OnLine

Fajek, 23 czerwca 2001, 12:20

W związku z instalacją dodatkowego łącza do serwerów GRY-OnLine, niektórzy korzystający z połączeń przez TPSA (modem, SDI) mogą nie móc dołączyć sie do serwerów gier.