Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 czerwca 2001

Operation Flashpoint w sklepach

Mariusz Klamra, 17 czerwca 2001, 18:55

Po trzech latach produkcji z niecierpliwością wyczekiwany Operation Flashpoint - taktyczny FPS przez wielu okrzyknięty następcą Delta Force, trafił na półki sklepowe w Europie.

Citizen Zero – czyżby kolejny “wielki” massive multiplayer online?

Michał Bobrowski, 17 czerwca 2001, 12:49

Australijski zespół z Micro Forte w pocie czoła opracowuje kolejną grę, w której jednoczesny udział będzie mogło wziąć do 10 tysięcy graczy! Projekt, znany pod nazwą Citizen Zero, będący połączeniem gatunków Action/Adventure z mocno zaakcentowanymi elementami role-playing tworzony jest na zaawansowanym enginie BigWorld.

Beta testy Il-2 Sturmovik

Michał Bobrowski, 17 czerwca 2001, 12:28

Na oficjalnej stronie zbliżającego się wielkimi krokami symulatora Il-2 Sturmovik pojawiła się informacja, że już jutro (tj. 18 czerwca...) rozpoczną się Beta testy tej gry. Osoby, które zgłosiły chęć udziału w nich, już wkrótce w swoich skrzynkach powinny znaleźć „bardzo gorący towar”. Przypomnijmy, że zapisy na Beta testerów Sturmovik’a zostały ogłoszone już w połowie lutego, a co ważne były dostępne dla wszystkich.

Harrier Jump Jet w szponach recenzentów...

Michał Bobrowski, 17 czerwca 2001, 12:05

Doczekaliśmy się pierwszych ocen i recenzji ostatnio wydanego przez Just Flight dodatku do produktów Microsoft’u: Flight Simulator 2000, Combat Flight Simulator, oraz Combat Flight Simulator 2 o dźwięcznej nazwie Harrier Jump Jet. Recenzje zostały zamieszczone na stronach SimFlight Network i francuskojęzycznym SimActu.

Nadchodzą ciężkie czasy dla oszustów

Mariusz Klamra, 17 czerwca 2001, 08:42

Jaki jest największy problem grania w Internecie? Okazuje się, że według twórców takich gier nie są to lagi, słabe łącza czy problemy z płatnościami. Największym problemem są cheaty.

Ciekawe strony AO

Mariusz Klamra, 17 czerwca 2001, 08:12

Wszystkim grającym w open beta Anarchy Online możemy polecić kilka, bardzo według nas przydatnych, stron poświęconych tej świetnej grze.