Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 czerwca 2001

Demo Tropico PL już u nas !!!

Solnica, 1 czerwca 2001, 21:50

Jak mawiają niektórzy „każda okazja jest dobra”, dlatego też na zakończenie Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. Dzięki uprzejmości firmy Play It!, w naszym dziale Pliki znajdziecie demo polskiej wersji Tropico.

Szczegóły o Championship Manager 01/02

Sznur, 1 czerwca 2001, 18:11

Brytyjski zespół Sports Interactive ujawnił garść nowych szczegółów na temat kolejnej części z ich flagowej serii Championship Manager. W nowym managerze piłkarskim, rozgrywanym w sezonie 01/02, znajdą się oczywiście zaktualizowane składy zespołów oraz wszystkie dane dotyczące zmian w obecnych rozgrywkach.

ECTS już za trzy miesiące + jeden dzień

Solnica, 1 czerwca 2001, 17:59

Zakończone kilkanaście dni temu a odbywające się w Los Angeles targi E3 przeszły już do historii, pora więc rozpocząć przygotowania do kolejnej imprezy tego typu – tym razem do planowanych na 2-4 września 2001 londyńskich targów ECTS.

Promocja TopWare Poland

Fajek, 1 czerwca 2001, 17:40

Firma TopWare Poland ma dla wszystkich graczy dwie dobre wiadomości. Pierwsza z nich to promocja sklepu wysyłkowego tejże firmy.

Remote Assault wkrótce w sprzedaży

Fajek, 1 czerwca 2001, 17:04

Shrapnel Games poinformował, że jedna z gier nad którą pracowali, Remote Assault powędrowała do tłoczni. W sklepach powinna pojawić się w ciągu najbliższego miesiąca.

Stung! - przygody Super Insekta

Sznur, 1 czerwca 2001, 16:33

Ostatnio duże zainteresowanie wśród producentów gier panuje na osadzeniem fabuły gry w interesującym świecie owadów. Po zapowiedzianych już cRPG ExcaliBug czy strategii Empire of Ants, zespół PDS postanowił zrobić grę akcji TPS zatytułowaną Stung!, której bohaterami będzie prawdziwa śmietanka wyszkolonych owadów.

Tropico dla szczęśliwców

Rafii, 1 czerwca 2001, 15:24

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Tropico - Tropikalny Konkurs”. Przypomnijmy iż do wygrania było 10 gier Tropico. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Atak na [email protected]

Mariusz Klamra, 1 czerwca 2001, 14:40

Czy poszukiwanie istot pozaziemskich może być niebezpieczne? Miłośnicy serialu „Archiwum X” niewątpliwie wiedzą, że tak. Kolejnym tego dowodem są ostatnie wydarzenia dotyczące programu [email protected] - programu, który być może już wkrótce doczeka się również filmu fabularnego rodem z Hollywood.

Nowy artykuł - Kreacje Świata w cRPG

Solnica, 1 czerwca 2001, 13:30

Kreacja świata to nic innego jak sposób tworzenia i przedstawienia tego, co jest tłem gry, otoczką, w jakiej się ona dzieje. Powstaje więc pytanie – czym charakteryzuje się „dobrze” skonstruowany świat?

Premiera Microsoft Office XP

Fajek, 1 czerwca 2001, 11:51

Wczoraj firma Microsoft zaprezentowała najnowszą wersję pakietu Office - Microsoft Office XP. Angielska wersja językowa Office XP dostępna jest w Polsce od 31 maja bieżącego roku, a polska wersja pojawi się w sprzedaży jeszcze w czerwcu 2001 roku.

nForce - chipset nVidii

Fajek, 1 czerwca 2001, 10:11

Crush 11, pierwszy „chipset" nVidii, zanim jeszcze pojawił się na rynku wywołał duże zamieszanie. Znamy już oficjalną nazwę tego układu.

Coś dla miłośników "przygodówek"...

Michał Bobrowski, 1 czerwca 2001, 08:54

Pomimo, że wielu miłośników gier przygodowych zapewne już bardzo dawno wyrosła z wieku dziecięcego, to jednak GRY-OnLine, z okazji Dnia Dziecka przygotowała dla nich nowy konkurs, w którym nagrodami są, ufundowane przez firmę CODA zestawy gier Gilbert Goodmate i The Ward!

Patch do Black & White ponownie opóźniony

Łosiu, 1 czerwca 2001, 08:02

Wszyscy ze zniecierpliwieniem oczekiwaliśmy na ukazanie się zapowiadanego przez Lionhead (już raz opóźnionego) na 31 maja patcha do Black & White, a tu znowu ktoś zrobił nas w balona i ponownie odwlekł jego wypuszczenie.

Nowe szczegóły o nadchodzącej grze sportowej Salt Lake 2002

Łosiu, 1 czerwca 2001, 07:37

Odkąd pierwszy raz usłyszałem o tym, iż firma Attention to Detail pracuje nad stworzeniem realistycznej gry sportowej minęło już kilka miesięcy, bodajże w styczniu mogliście na naszej stronie przeczytać o tym wiadomość. Teraz na świat wyszły nowe szczegóły dotyczące tej produkcji, ostatecznie zatytułowanej Salt Lake 2002.