Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 czerwca 2001

Artifact Entertainment pracuje nad nową wersją Demise

Sznur, 4 czerwca 2001, 18:08

Artifact Entertainment otworzył całkowicie nową stronę swego, jak na razie jedynego dzieła, Demise: Raise of the Ku’Tan. Ten klasyczny labiryntowy cRPG cały czas zmienia się i ewoluuje, głównie dzięki patchom wypuszczanym co jakiś czas przez producenta.

Niższe ceny na Sony Playstation2

Fajek, 4 czerwca 2001, 17:03

Wraz ze zbliżającym się terminem premier konsol następnej generacji, Microsoft Xbox i Nintendo Gamecube, Sony aby jeszcze bardziej zachęcić potencjalnych klientów do zakupu ich konsoli, obniżyło cenę Playstation2 do 317$.

Powstaje serial telewizyjny na podstawie Dark Age of Camelot

Sznur, 4 czerwca 2001, 16:54

Firma Mythic Entertainment jeszcze nie zakończyła prac nad swą najnowszą grą z gatunku masivelly multiplayer online cRPG, a Dimension Films już pracuje nad serialem telewizyjnym powstałym na bazie Dark Age of Camelot.

Tony Hawk's Pro Skater 3 - kiedy demo?

Fajek, 4 czerwca 2001, 16:00

Tony Hawk's Pro Skater 2 zdobył ogromną popularność nie tylko konsolach (Sony Playstation, Sega Dreamcast) ale i na platformie PC. Dlatego wszelkie informacje na temat kolejnej części, Tony Hawk's Pro Skater 3 są natychmiast „pochłaniane” przez fanów poprzednich części.

Nowe tytuły z IM Group

Solnica, 4 czerwca 2001, 15:41

Już niebawem na półki sklepowe trafią kolejne nowe tytuły wydawane przez IM Group. Będą to tworzone przez zespół Rage gry: Eurofighter Typhoon – współczesny symulator lotu, eRacer – wyścigi samochodowe po torach, Hostile Waters - strategia 3D oraz Offroad – wyścigi po bezdrożach samochodami 4x4.

Intel chce kupić akcje AMD

Fajek, 4 czerwca 2001, 13:53

Jak wiadomo dwóch światowych potentatów w dziedzinie produkcji procesorów do komputerów klasy PC, od niedawna toczy ze sobą wojnę na niespotykaną dotąd skalę. Oczywiście głównym narzędziem w tych zmaganiach są redukcje cen, ale ostatnio Intel wpadł na ciekawy pomysł.

Sprostowanie...

Michał Bobrowski, 4 czerwca 2001, 12:24

W zamieszczonej w ostatni weekend informacji dotyczącej gry World War III wkradł się błąd dotyczący daty ukazania się tej pozycji na rodzimym rynku. Do polskich sklepów ten tytuł powinien trafić nie, jak poinformowaliśmy, w czerwcu, lecz w sierpniu bieżącego roku. Bardzo przepraszamy firmę Topware Poland i naszych czytelników za zaistniałą sytuację.

Lokalizacja Evil Island: Curse of the Lost Soul

Solnica, 4 czerwca 2001, 12:07

Tych z Was, którzy zapoznali się z zamieszczoną jakiś czas temu na naszych stronach recenzją Evil Islands z pewnością zainteresuje opublikowane dziś swego rodzaju uzupełnienie do wspomnianego tekstu, w którym jego autor wyrazi swoją opinię na temat polskiej lokalizacji tej gry.

Co nowego w Counter Strike 1.2?

Fajek, 4 czerwca 2001, 11:41

Wraz z nadchodzącą kolejną wersją Counter-Strike’a docierają do nas informacje o wprowadzonych zmianach w nowej wersji tej gry. Prawdopodobnie w Counter-Strike 1.2 nie będzie można korzystać z własnych modeli postaci.

Machiner dla Sims'ów...

Michał Bobrowski, 4 czerwca 2001, 11:05

Po raz piąty wydawcy czasopisma Machina przyznali nagrody dla postaci i wydarzeń popkulturalnych – „Machinery”. W tegorocznej edycji tej imprezy po raz pierwszy nagrodzono produkt w nowej kategorii – Multimedia. Nominowane zostały następujące produkty...

Nowe szczegóły dotyczące Deus Ex 2

Łosiu, 4 czerwca 2001, 10:45

Od wydania w 2000 roku Deus Ex dzięki umiejętnemu połączeniu bogactwa swej fabuły z elementami gier akcji zasłużenie zdobył sobie wielu fanów na całym świecie, fanów którzy teraz ze zniecierpliwieniem oczekują na wydanie jego kontynuacji. Ja informuję, że właśnie pojawił się w sieci pierwszy „First Look” Deus Ex 2.

Czy chcesz nowy sprzęt?

Michał Bobrowski, 4 czerwca 2001, 10:32

Dzisiaj mamy przyjemność zaprosić was do udziału w kolejnym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą Apollo sp. z o.o. Tym razem mamy prawdziwą gratkę nie tylko dla miłośników szaleńczej jazdy na ekranie monitora lecz również dla osób, które chciałyby "podrasować" swojego PC-ta. Nagrodami są: doskonała kierownica Logitech WingMan Formula GP i procesor Intel Celeron 800 MHz. Dodatkowo nagrodą pocieszenia jest ergonomiczna myszka 4DMouse firmy A4Tech. Zapraszamy!

Beta-testy Rails Across America ruszyły pełną parą

Łosiu, 4 czerwca 2001, 07:21

Firmy Strategy First oraz Flying Lab Software oficjalnie ogłosiły o rozpoczęciu się publicznych beta testów nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego - Rails Across America.