Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 czerwca 2001

Alone in the Dark 4: The New Nightmare – Demo

Solnica, 14 czerwca 2001, 18:47

Pojawiło się demo czwartej już części mrożących krew w żyłach przygód detektywa Edwarda Carnby – Alone in the Dark: The New Nightmare.

Anarchy Online - Beta Test c.d.

Soulcatcher, 14 czerwca 2001, 16:35

Już od tygodnia mamy okazję testować wersję beta zapowiadanej na koniec tego miesiąca nowej gry MMOCRPG pod tytułem Anarchy Online. W większości przypadków krzywa zainteresowania i fascynacji graniem szybko spada z biegiem czasu, w wypadku AO jest wręcz przeciwnie nasze apetyty na ten smakowity kąsek dopiero zaczynają się rodzić.

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (14/06/01)

Sznur, 14 czerwca 2001, 16:01

Trochę zapowiedzi i olbrzymią liczbę recenzji udostępniły tym tygodniu zachodnie serwisy informacyjne o grach komputerowych. Znajdziemy nowe informacji o strategiach Age of Mythology, dodatku do Kohana i Dominion Wara, bardzo ciekawym cRPG Morrorwind, oraz grze akcji Soldier of Fortune II. W recenzjach króluje niedawno wydana strategia akcji Gangsters 2: Vendetta, dodatek do Half-Life: Blue Shift, oraz MS Train Simulator.

Lucas Classic Line wkrótce w sklepach

Solnica, 14 czerwca 2001, 15:27

W przyszły wtorek do sprzedaży trafi aż sześć gier z serii LUCAS CLASSIC LINE. Będą to 2 przygodówki: The Curse of Monkey Island i Grim Fandango oraz 4 gry z serii Star Wars: Rogue Squadron, Jedi Knight Mysteries of the Sith, X-Wing Alliance i X-Wing Collectors Series.

Nowe szczegóły na temat gry Praetorians!!!

Michał Bobrowski, 14 czerwca 2001, 13:25

Jak już was informowaliśmy, zespół z Pyro Studios twórcy znakomitej serii Commandos rozpoczęli bardzo intensywne prace nad zupełnie nowym projektem gry strategicznej – Praetorians, która przeniesie nas w czasu Imperium Rzymskiego. W opublikowanym niedawno na łamach serwisu Gamespot wywiadzie, jeden z pomysłodawców, Javier Arevalo zdradził nieco więcej szczegółów związanych z Praetorians.

Najnowsza „łatka” do Flanker’a

Michał Bobrowski, 14 czerwca 2001, 11:41

Firma SSI wchodząca obecnie w skład Ubi Soft’u wypuściła pierwszy oficjalny patch do wcześniejszego, dużego upgrade’a, który modyfikował symulator Flanker 2 do wersji 2.5. Dzięki zawartym w nim poprawkom wyeliminowana zostanie większość usterek graficznych, jak również udoskonalone będzie odwzorowanie rzeczywistych zachowań samolotu.

Oficjalna strona Max Payne

Fajek, 14 czerwca 2001, 10:46

Gathering of Developers informuje, że oficjalna strona nadchodzącego „shootera” pod tytułem Max Payne została otwarta.

Half-Life: Blue Shift w sklepach

Łosiu, 14 czerwca 2001, 10:31

Firma Sierra poinformowała, iż Half-Life: Blue Shift, kolejny epizod do znanego i lubianego Half-Life trafił do zachodnich sklepów.