Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 czerwca 2001

„When it’s done” tuż, tuż.

Solnica, 16 czerwca 2001, 16:09

Wszystko zaczyna wskazywać na to, że po latach oczekiwań na tworzonego przez Remedy Entertainment i 3D Realms - Max Payne’a, tytuł ten trafi niebawem na dyski naszych komputerów.

Techno Mage - demo po raz drugi

Solnica, 16 czerwca 2001, 15:52

Niemieckojęzyczne demo Techno Mage pojawiło się już jakiś czas temu (kwiecień), jednak dopiero teraz osoby czujące awersję do języka Goethe’go mogą zapoznać się z jego angielską wersją.

Wskrzeszenie Atari

Mariusz Klamra, 16 czerwca 2001, 14:42

Jeden z największych światowych wydawców, firma Infogrames, być może wkrótce zmieni nazwę na... Atari!

Ile kosztują 4 litery?

Mariusz Klamra, 16 czerwca 2001, 14:20

Nazwa Xbox wreszcie stała się prawowitą własnością Microsoftu. Jak pisaliśmy kilka miesięcy temu, Microsoft ze zdziwieniem odkrył, że Xbox jest zastrzeżoną nazwą małej firmy z Florydy o nazwie Xbox Technologies. Firma ta zarejestrowała swój znak ponad 6 miesięcy wcześniej niż próbował to uczynić gigant z Redmond.

Nowy patch do Fallout Tactics

Solnica, 16 czerwca 2001, 14:13

Interplay udostępnił nowy patch do Fallout Tactics, który oprócz usunięcia większości wykrytych błędów zawiera także edytor pozwalający na tworzenie własnych map. Co prawda jak na razie dostępne są jego wersje przeznaczone do angielskiego, francuskiego i niemieckiego wydania gry, jednak już wkrótce pojawi się również wersja PL.

Anachronox "ozłocony"

Mariusz Klamra, 16 czerwca 2001, 13:45

Anachronox, jedna z najdłużej produkowanych gier, wreszcie została ukończona – wczoraj wieczorem wersja Gold trafiła do duplikacji. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy ten niezwykle ciekawie się zapowiadający s-f cRPG okaże się wart tylu lat czekania.