Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 czerwca 2001

Strategy First wydał World War II Online

Sznur, 5 czerwca 2001, 17:44

Strategy First wydał bardzo ciekawą grę przeznaczoną wyłącznie do rozgrywki sieciowej w Internecie – World War II: Blitzkrieg. Ta produkcja firmy Cornered Rat Software przenosi nas w świat nieustających walk w czasie II Wojny Światowej, w której uczestniczyć mogą tysiące graczy jednocześnie.

Współpraca SEGI i Sony

Fajek, 5 czerwca 2001, 15:36

Sega i Sony oficjalnie ogłosiły, że połączą swoje siły w celu rozwinięcia rynku rozgrywek online dla konsol Sega Dreamcast i Sony Playstation2. Współpraca dwóch konkurentów jest pierwszym tego rodzaju posunięciem w historii.

The 4th Prophecy - nowy MMOcRPG z elementami akcji

Sznur, 5 czerwca 2001, 14:40

Europejska firma Vircom Interactive ujawniła informację na temat swojej najnowszej gry masivelly online multiplayer The 4th Prophecy, zaliczanej do gatunku gier akcji cRPG. The 4th Prophecy ma być połączeniem zalet takich hitów jak Ultimy Online i Diablo 2 umożliwiając grę tysiącom graczy w Internecie.

Napster wiecznie żywy?

Mariusz Klamra, 5 czerwca 2001, 13:46

Umierający Napster jest bliski osiągnięcia porozumienia z trzema z pięciu swoich głównych przeciwników: firmami AOL Time Warner, BMG Entertainment i EMI. Czy jednak oznacza to powrót dawnych czasów świetności?

M: Alien Paranoia - demo

Fajek, 5 czerwca 2001, 13:35

Firma TopWare Poland udostępniła wersję demonstracyjną gry M: Alien Paranoia. Już za parę dni gra powinna pojawić się w sklepach.

Recenzja Dragon Court'a

Solnica, 5 czerwca 2001, 13:03

Dragon Court to ciesząca się dużym powodzeniem gra cRPG online przeznaczona dla jednego gracza, której nie znajdziemy w żadnym sklepie, gdyż do jej uruchomienia wystarcza prawie dowolny komputer posiadający dostęp do Internetu i zainstalowaną przeglądarkę stron WWW.

Nowe szczegóły dotyczące Jimmy White Cueball World 3

Łosiu, 5 czerwca 2001, 11:37

Firma Awesome Developments przedstawiła pierwsze informacje dotyczące najnowszej odsłony swojej popularnej serii traktującej o bilardzie - Jimmy White Cueball World 3.

nVidia w kłopotach?

Fajek, 5 czerwca 2001, 11:27

Pomimo, że nVidia jest największym producentem układów graficznych na świecie, ostatnimi czasy ma coraz więcej powodów do obaw. Zapewne domyślacie się, że jest to spowodowane konkurencyjną firmą STMicroelectronics i jej kośćmi KYRO i KYRO II.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (05/06/01)

Michał Bobrowski, 5 czerwca 2001, 09:29

Dzisiaj zapraszam was do zapoznania się z zawartością nowej pozycji w naszym dziale Przegląd Prasy, jaką jest Action Plus – czasopismo, w którym co miesiąc znajdziecie obszerne poradniki i solucje do popularnych gier komputerowych.

Uwaga zapiąć pasy i mocno trzymać się siedzeń bowiem nadchodzi „Ultimate Ride”

Łosiu, 5 czerwca 2001, 07:25

Firma Disney Interactive powiadomiła, iż pracuje obecnie nad stworzeniem gry Ultimate Ride, dzięki której wszyscy miłośnicy wielkich kolejek i roller coaster-ów wręcz zapomną o naszym szarym ziemskim świecie.

Startopia „ ozłocona”

Solnica, 5 czerwca 2001, 00:04

Już wkrótce na półki sklepowe powinien trafić kolejny ciekawie zapowiadający się tytuł – Startopia. Prace nad tą grą zostały zakończone i tzw. „płyta matka” powędrowała do tłoczenia.