Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 czerwca 2001

Anarchy Online Beta - wskazówki dla nowicjuszy

Soulcatcher, 10 czerwca 2001, 16:05

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem klucza do AO i udało ci się już zarejestrować, ściągnąć grę i zainstalować ją, przeczytaj nasze uwagi na jej temat, pomoże ci to w twoich pierwszych krokach.

Nowe MODy do Half Life’a

Solnica, 10 czerwca 2001, 16:03

Counter Strike to nie jedyny, jakby się mogło niektórym wydawać MOD do Half Life. Jest on oczywiście najpopularniejszy, jednak powstają również inne modyfikacje wykorzystujące sprawdzony engine gry, próbujące przejąć palmę pierwszeństwa.

Anarchy Online Beta – pierwsze wrażenia z gry

Soulcatcher, 10 czerwca 2001, 16:03

FunCom rozesłał do 100.000 ludzi którzy wcześniej zarejestrowali się jako beta testerzy kody dostępu umożliwiające udział w wersji Open Beta gry Anarchy Online. W związku z tym, iż znaleźliśmy się na liście szczęśliwców niezwłocznie rozpoczęliśmy „testowanie” tej wspaniale zapowiadającej się gry. Oto nasze pierwsze spostrzeżenia.

Sovereign – czyżby nowa jakość w gatunku strategii czasu rzeczywistego???

Łosiu, 10 czerwca 2001, 15:24

I znowu mam przyjemność przedstawić wam kolejny tytuł z gatunku massive multiplayer online, Sovereign, tym razem jest to RTS, a powstaje w firmie Verant, znanej między innymi z sieciowego hitu EverQuest.

Steller Frontiers - kosmiczny massive multiplayer online

Łosiu, 10 czerwca 2001, 14:19

Do weekendowego zamieszania związanego z dwoma świetnymi grami typu massive multiplayer online, tzn. Anarchy Online oraz The Legend of Mir niespodziewanie doszła jeszcze jedna pozycja przeznaczona tylko do rozgrywki sieciowej, nosi ona nazwę Steller Frontiers.