Anarchy Online

Już za parę dni będzie miała premierę gra z gatunku MMOcRPG, która zapewne zrewolucjonizuje ten typ rozrywki. Mowa oczywiście o Anarchy Online.

Fajek

Komentarze

Już za parę dni będzie miała premierę gra z gatunku MMOcRPG, która zapewne zrewolucjonizuje ten typ rozrywki. Mowa oczywiście o Anarchy Online.

Ci którzy przez ostatnie tygodnie brali udział w beta testach tej gry i połknęli „haczyk”, zrobią wszystko aby jak najszybciej zdobyć jeden egzemplarz AO. Jednak zamówienie jej za oceanem i koszty związane z wysyłką mogą odstraszyć niejednego zapaleńca. Dlatego firma Funcom, producent Anarchy Online umożliwi już niebawem możliwość pobrania gry ze strony firmowej. Do zalet takiego rozwiązania należy zaliczyć przede wszystkim szybką dostawę (o ile ma się szybkie łącze) oraz koszty które są pomniejszone nie tylko o koszt wysyłki ale również o takie elementy jak pudełko, nośnik, instrukcją i inne dodatki. Dla wyjaśnienia dodam, że w wersji elektronicznej dostępny jest również manual dzięki któremu będziemy mogli poznać wszystki sekrety tej wspaniałej gry. Na zakończenie chciałbym przypoomnieć, że aby pobrać AO ze strony Funcomu, należy wnieść odpowiednią opłate przy pomocy karty kredytowej. Wszelkich informacji związanych z zakupem AO przez Internet dowiecie się pod tym adresem.

9.0

GRYOnline

7.2

Gracze

8.3

Steam

OCEŃ
Oceny

Po Anarchy Online będzie Midgard

Następny
Po Anarchy Online będzie Midgard

Serwery gier na GRY-OnLine

Poprzedni
Serwery gier na GRY-OnLine

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl