Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 czerwca 2001, 16:26

autor: Soulcatcher

www.gry.hoga.pl - przeprosiny, sprostowanie i mecz

Pragniemy przeprosić czytelników gry.hoga.pl za opublikowanie przez jednego z naszych redaktorów niestosownego komentarza pod wiadomością zamieszczoną tamże i dotyczącą gry Heli Heroes. Zdarzenie to było niezgodne z zasadami zdrowej konkurencji i współzawodnictwa. Aby sytuacja taka nie powtórzyła się w przyszłości, postanowiliśmy przenieść naszą rywalizację na dziedziny bardziej sportowe a w pracy redakcyjnej pozostawić atmosferę miłej współpracy. W związku z tym ogłaszamy publicznie iż już niedługo zaprzyjaźnione redakcje GRY.HOGA.PL i GRY-OnLine rozegrają towarzyskie spotkanie w Counter-Strike.

Pragniemy przeprosić czytelników gry.hoga.pl za opublikowanie przez jednego z naszych redaktorów niestosownego komentarza pod wiadomością zamieszczoną tamże i dotyczącą gry Heli Heroes. Zdarzenie to było niezgodne z zasadami zdrowej konkurencji i współzawodnictwa. Aby sytuacja taka nie powtórzyła się w przyszłości, postanowiliśmy przenieść naszą rywalizację na dziedziny bardziej sportowe a w pracy redakcyjnej pozostawić atmosferę miłej współpracy.

W związku z tym ogłaszamy publicznie iż już niedługo zaprzyjaźnione redakcje GRY.HOGA.PL i GRY-OnLine rozegrają towarzyskie spotkanie w Counter-Strike.