Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lipca 2001

Zapowiedź Earth and Beyond

Solnica, 6 lipca 2001, 17:24

Większości z nas na dźwięk zwrotu „Massive Multiplayer Online” na myśl przychodzą gry oparte o klimaty fantasy z rycerzami, potworami, magią, itp. Wszystko wskazuje jednak na to, iż już wkrótce będą to skojarzenia nieco nieaktualne, a to za sprawą kolejnych pozycji tego typu umiejscowionych w nieco bardziej zurbanizowanych światach i wykorzystujących inne, nie tylko cRPG gatunki gier. Niedawno uruchomiony został Anarchy Online, wkrótce ruszy też (w USA) Shattered Galaxy, a pod koniec tego roku dołączy do nich inna ciekawa pozycja – Earth and Beyond.

Real.com wyda grę FPS Axis Arena

Sznur, 6 lipca 2001, 17:18

Real.com zapowiedział wydanie nowego tytułu Axis Arena. Będzie to gra akcji FPS zbliżona rozgrywką do takich hitów jak Quake III czy Unreal Tournament. Fabuła oparta jest o równie często wykorzystywany motyw korporacji rywalizujących ze sobą za pomocą mechów.

Summoner już w sprzedaży

Fajek, 6 lipca 2001, 16:44

Od 5 lipca, firma LEM rozpoczyna sprzedaż prawdziwego hitu w kategorii gier cRPG, mianowicie Summonera. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna ponieważ cena wynosi tylko 79zł.

Venom=Codename: Outbreak

Fajek, 6 lipca 2001, 15:00

Wczoraj informowaliśmy, że Virgin Interactive będzie wydawcą kolejnej taktycznej gry akcji zatytułowanej Codename: Outbreak. Jednak, jak się okazało dopiero dziś, nie jest to żaden nowy tytuł a po prostu zmiana nazwy gry Venom nad którym prace toczą się już od dłuższego czasu.

Barracuda ATA IV już w sprzedaży

Fajek, 6 lipca 2001, 12:36

Jakiś czas temu pisaliśmy, że firma Seagate ma zamiar wprowadzić do sprzedaży najnowszy dysk z rodziny Barracuda. I tak też się stało, Barracuda ATA IV trafiła do sprzedaży.

Atari powraca (06/07/01)

Fajek, 6 lipca 2001, 11:27

Wiemy już, że firma Infogrames, największy europejski wydawca gier, ma zamiar zmienić nazwę na Atari do której to posiada prawa.

Terminator - gra oparta na kultowym filmie

Fajek, 6 lipca 2001, 10:28

Prawdopodobnie już niedługo na ekrany naszych monitorów trafi kilka gier opartych lub też związanych z tematyką obu części filmu pod tytułem Terminator.

Nascar przestworzy?

Michał Bobrowski, 6 lipca 2001, 09:43

Programiści z Victory Simulations, zachęceni ciepłym przyjęciem z jakim spotkał się bardzo „pacyfistyczny” symulator lotu Reno Air Racing, w pocie czoła opracowują kolejny, w którym również nie usłyszymy odgłosów spadających bomb, ani eksplozji rakiet. Projekt nosi nazwę Xtreme Air Racing.

Konkurs Jednodniowy - Tropico

Michał Bobrowski, 6 lipca 2001, 08:52

Po dłuższej przerwie wznawiamy zwyczaj organizowania szybkich, jednodniowych konkursów, w których po udzieleniu odpowiedzi na tylko jedno pytanie, jeden z was ma szansę stać się właścicielem atrakcyjnej gry. Tym razem jest to wydana przez firmę Play It znakomita gra strategiczno-ekonomiczna Tropico. Zapraszamy!

Kolejny dodatek do The Sims

Łosiu, 6 lipca 2001, 07:56

Electronic Arts oficjalne zapowiedziało wydanie nowego dodatku do cieszącej się niesłabnącą popularnością gry The Sims - The Sims: Hot Date

Prace nad Zulu War wstrzymane

Łosiu, 6 lipca 2001, 07:33

Południowo Afrykański zespół Twilyt Productions pracujący od pewnego czasu nad historyczną grą strategiczną Zulu War poinformował o wstrzymaniu nad nią prac.