Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lipca 2001

Taktyczna gra akcji Codename: Outbreak

Sznur, 5 lipca 2001, 18:24

Virgin Interactive będzie wydawcą kolejnej taktycznej gry akcji zatytułowanej Codename: Outbreak. Nad grą pracuje zespół GCS Game World, znany z ciekawego RTS-a Cossacks: European War.

Wznowiono prace nad Magic & Mayhem: The Art of Magic

Sznur, 5 lipca 2001, 17:25

Wznowiono prace nad bardzo ciekawie zapowiadającym się sequelem gry Magic & Mayhem: The Art of Magic. Jak informowaliśmy poprzednio większość członków zespołu Charybdis przeszło do prac nad Warhammer Online, przerywając aktualny projekt. Na szczęście Virgin Interactive podał, że dokończenia prac nad grą podjął się zespół Click Entertainment.

Nowe gry w sprzedaży

Fajek, 5 lipca 2001, 15:27

Od dziś w sprzedaży dostępne są miedzy innymi takie gry jak: Three Kingdoms: Fate of the Dragon i Gangsters 2: Vendetta, obie wydane przez firmę IM Group.

Polska premiera Baldur’s Gate 2: Tron Baala przesunięta na 25 lipca

Solnica, 5 lipca 2001, 14:21

CD Projekt poinformował, iż planowana początkowo na 18 lipca premiera Baldur's Gate 2: Tron Baala została przesunięta na 25 lipca.

Kolejny poradnik na GRY-OnLine

Solnica, 5 lipca 2001, 13:08

Wydana na naszym rynku na przełomie maja i czerwca gra Tropico umożliwiła nam sprawdzenie swoich sił jako dyktator małej karaibskiej wyspy. Jeżeli idzie wam to szczególnie opornie lub po prostu szukacie cennych wskazówek to zawsze możecie skorzystać z zamieszczonego właśnie na naszych stronach poradnika.

Gratka dla fanów Diablo 2

Fajek, 5 lipca 2001, 12:23

Jeśli jesteś prawdziwym fanem gry Diablo i Diablo 2, to koniecznie powinieneś zdobyć wersję kolekcjonerską tej gry.

Zuxxez = Topware?

Fajek, 5 lipca 2001, 11:52

Kilka dni temu podaliśmy informację na temat przejęcia praw autorskich i udziałów firmy Topware Interactive przez niemiecką firmę Zuxxez. Dziś chcielibyśmy „dorzucić” kilka szczegółów.

Max już wita się z gąską ...

Fajek, 5 lipca 2001, 10:45

Max Payne jest grą, na którą czekamy od bardzo dawna. Tym bardziej nasze apetyty zwiększają się, gdy wiemy już, że premiera Max’a powinna nastąpić lada chwila. Poniżej kilka szczegółów na temat etapu w którym znajduje się produkcja firmy Remedy Entertainment.

Coś dla ucha... (05/07/01)

Michał Bobrowski, 5 lipca 2001, 10:35

W naszym dziale Pliki zamieściliśmy dzisiaj kolejny przykład przygotowywanego z rozmachem soundtrack’u, tym razem do niezwykle ciekawie zapowiadającej się gry Halo. W niewielkim wycinku prac Marty O'Donnell’a i Mike Salvatoriego usłyszeć można niezwykłe połączenie elektronicznej muzyki wpierw z quasi chorałem gregoriańskim przechodzącym później w solową wokalizę.

I kolejna oficjalna strona...

Michał Bobrowski, 5 lipca 2001, 09:13

Ubifsoft poinformował o ponownym otwarciu oficjalnej strony Conquest: Frontier Wars. Miłośnicy strategii kosmicznych znajdą tam wiele informacji i materiałów związanych z najnowszą pozycją stworzoną przez zespół z Digital Anvil.

Necrocide: The Dead Must Die opóźnione

Łosiu, 5 lipca 2001, 07:53

Firma NovaLogic poinformowała, iż wydanie jej pierwszej w historii gry z gatunku gier akcji/horrorów Necrocide: The Dead Must Die zostało przesunięte na rok 2002.

Oficjalna strona Nexagon: The Pit

Łosiu, 5 lipca 2001, 07:32

Ciekawie zapowiadająca się taktyczna gra akcji Nexagon: The Pit, której wydanie przewidziane jest na koniec bieżącego roku doczekała się otwarcia oficjalnej strony internetowej.