Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 lipca 2001

Empire podpisało umowę z Vivendi Universal Publishing

Sznur, 14 lipca 2001, 14:20

Brytyjski wydawca Empire Interactive podpisał umowę z koncernem Vivendi Universal Publishing o wspólnej dystrybucji nowych tytułów na PC i konsole nowej generacji. Według umowy, Vivendi Universal Publishing, w skład którego wchodzi Sierra Inc., otrzymało prawa do dystrybucji na terenie Ameryki Północnej sześciu gier przeznaczonych na PC.

Oficjalna strona Aliens vs Predator 2

Fajek, 14 lipca 2001, 11:38

Sierra Studios poinformowała o otwarciu oficjalnej strony „first person shootera” pod tytułem Aliens vs Predator 2 tworzonej przez Monolith.

Nowa oficjalna strona Multiplayer BattleTech 3025

Sznur, 14 lipca 2001, 11:01

Electronics Arts otworzył własną oficjalną stronę Multiplayer BattleTech 3025, kolejnej gry massive multiplayer online będącej w fazie produkcji. Na stronie, oprócz mnóstwa informacji o grze i szczegółów o beta testach, znajdziemy screeny, trailer oraz podręcznik z informacjami o świecie BattleTech.

Koniec beta testów JumpGate

Sznur, 14 lipca 2001, 10:12

Firma NetDevil poinformowała, że beta testy JumpGate, ich symulatora kosmicznego do masowej rozgrywki sieciowej, dobiegną końca w najbliższy poniedziałek. Wkrótce gra trafi do tłoczenia i zostanie wysłana do sklepów na terenie Europy, a następnie na całym świecie. Do momentu wypuszczenia gry w USA przez firmę 3DO, wszyscy chętni ze Stanów Zjednoczonych będą mogli uczestniczyć dalej w tzw. stress teście na serwerach amerykańskich, natomiast mieszkańcy Europy stracą swoje tymczasowe konta na wszystkich czynnych serwerach.

Aukcja Anarchy Online

Fajek, 14 lipca 2001, 07:04

Na stronie Wirtualnego Świata ruszyła aukcja na której można kupić jedną z najciekawszych gier online ostatnich miesięcy - Anarchy Online. Egzemplarz wystawiony na aukcję posiada kod umożliwiający 3 miesięczną grę bez opłat.