Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lipca 2001

Opóźnienie europejskiej premiery Anarchy Online

Fajek, 15 lipca 2001, 15:32

W związku z problemami jakie napotykają użytkownicy grający w Anarchy Online premiera tego tytułu w Europie może ulec opóźnieniu.

The Devil Inside: The Movie

Fajek, 15 lipca 2001, 13:57

Francuski twórca gier Hubert Chardot poinformował, że pracuje aktualnie nad scenariuszem do filmu opartego na zeszłorocznym hicie z gatunku przygodówek. Gra była zrealizowana w konwencji horroru i tak też ma wyglądać film.

Dodatek do Black & White

Fajek, 15 lipca 2001, 13:43

Na jednym z niemieckich serwisów internetowych pojawiła się informacja, jakoby Lionhead, producent Black & White hitu ostatnich miesięcy, planował wypuszczenie oficjalnego dodatku do tej gry.

Własny dom w Asheron's Call: Dark Majesty

Sznur, 15 lipca 2001, 12:15

Druga z najstarszych gier masive multiplayer online – Asheron’s Call firmy Microsoft, także nie zazna stagnacji. Jak wiemy Turbine Entertainment pracuje nad pierwszym komercyjnym rozszerzeniem gry AC: Dark Majesty. Jednym z ważniejszych aspektów, które wzbogacą rozgrywkę w Asheron’s Call, będzie możliwość budowania domów i przechowywania w nich przedmiotów, czyli coś, co w Ultimie Online było dostępne prawie od samego początku.

Przegląd branżowych serwisów informacyjnych (15/07/01)

Sznur, 15 lipca 2001, 11:01

Podwójne zainteresowanie takimi tytułami w produkcji jak Pool of Radiance, Evil Twins czy Max Payne, świadczy że chyba warto na nie poczekać. Recenzje potwierdzają popularność dodatków do Diablo II: LOD, BG II: ToB oraz Emperor: Battle for Dune. Pojawiły się także pierwsze recenzje Anarchy Online, MechCommandera 2 i dodatku Shogun Total War: The Mongol Invasion.

Nieustana ewolucja Ultimy Online

Sznur, 15 lipca 2001, 10:20

Jak dobrze pamiętamy jakiś czas temu Electronic Arts zaprzestał prac nad drugą częścią Ultima World Online, pozbywając się ekipy pracującej nad grą i postanawiając dalej rozwijać cieszącą się nieustanną popularnością Ultimę Online. Czy rzeczywiście tego dotrzymano? Według obecnego szefa projektu zdecydowanie tak.