Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lipca 2001

Xbox to po prostu PC?

Mariusz Klamra, 7 lipca 2001, 14:27

Do premiery Xboxa pozostało jeszcze cztery miesiące, ale już wkrótce dzięki konkursowi na stronie Microsoftu jeden szczęśliwy gracz stanie się posiadaczem prototypu tej konsoli, a konkretnie wersji Alpha Xbox Development Kit. Co najciekawsze, przy tej okazji została podana bardzo szczegółowa specyfikacja sprzętowa tej wersji.

Anachronox - demo

Solnica, 7 lipca 2001, 13:49

Wszyscy, którzy chcieliby bliżej zapoznać się ze wspomnianym przeze mnie nieco wcześniej Anachronox’em jeszcze przed jego polską premierą, będą mieli ku temu bardzo dobrą okazję, a to za sprawą dema tej gry, które ukazało się właśnie na sieci.

Hackerstwo nie popłaca, ale na pewno jest zabawne

Mariusz Klamra, 7 lipca 2001, 13:41

Wczoraj zakończył się proces kolejnego słynnego hackera, Raphaela Graya, lepiej znanego jako „Święty E-Commerce”. Jego najbardziej znany wyczyn to kradzież numeru karty kredytowej samego Billa Gatesa, a następnie zamówienie przy jej pomocy dużej przesyłki Viagry dla właściciela Microsoftu.

Anochronox zbiera pochwały

Solnica, 7 lipca 2001, 09:51

Po sposobie w jaki Anachronox został „ozłocony” (oddział nad nim pracujący został zamknięty) spodziewać się można było, iż do rąk graczy może trafić niedopracowany półprodukt. Na szczęście pierwsze, ukazujące się na zachodzie jego recenzje temu zaprzeczają.

Co , gdzie, kiedy? – czyli nowe daty wydania

Solnica, 7 lipca 2001, 09:51

Serwis Gone Gold zamieścił informację na temat nowych planowanych dat wydania kilku ciekawych tytułów: Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor, Harpoon 4, Lock On oraz Dragonriders: Chronicles of Pern.

Kto przejmie władzę na Arrakis?

Michał Bobrowski, 7 lipca 2001, 09:50

Imperator umarł! Nowy konflikt o dominację nad pustynną planeta Arrakis wydaje się być nieunikniony. Jeżeli również chcesz wziąć w nim udział, koniecznie odpowiedz na pytania w nowym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą IM Group! Być może właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście!

Rusza filmowy konkurs - Ewolucja

Michał Bobrowski, 7 lipca 2001, 09:36

Czy nie uważacie, że czasami po wielogodzinnej, wyczerpującej rozgrywce komputerowej miło jest odpocząć, siedząc w wygodnym fotelu przed telewizorem i oglądając znakomity film, taki jak Matrix, Trzynaste Piętro czy Blade Runner. Dzięki nawiązaniu współpracy z Polskim wydawcą filmowym – firmą Warner Bros. Poland mamy przyjemność zaprosić was do udziału w pierwszym, wspólnie zorganizowanym konkursem związanym tematycznie z najnowszą pozycją w planie Warner’a –filmem Ewolucja. Dla uczestników tego konkursu fundator nagród, firma Warner Bros. Poland przygotowała atrakcyjne nagrody. Zapraszamy!