Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2001, 07:54

autor: Łosiu

Nowy dystrybutor gier CDV na terenie Ameryki Północnej

Znany niemiecki dystrybutor, firma CDV poinformował, iż będzie sam wydawał swoje gry na terenie Ameryki Północnej, a ich dystrybucją zajmie się kanadyjska firma Softek International.

Znany niemiecki dystrybutor, firma CDV, poinformował, iż będzie sam wydawał swoje gry na terenie Ameryki Północnej, a ich dystrybucją zajmie się kanadyjska firma Softek International.

Przypominam, iż poprzednie dwa tytuły CDV, „Sudden Strike” oraz „Cossacks: European Wars” zostały wydane i są dystrybuowane w Ameryce przez Strategy First.

Obecnie niemiecki wydawca zajmuje się wydaniem trzech nowych gier, tj.: dodatkiem do znanej strategii czasu rzeczywistego „Sudden Strike” - „Sudden Strike Forever”, grą przygodową „Mystery of the Druids” oraz z gatunku cRPG „Divine Divinity”.

Ponadto w dalszych planach firmy znajduje się gra z gatunku cRPG przeznaczona do rozgrywki w trybie massive multiplayer online - Neocron. Jej wydanie planowane jest na koniec bieżącego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.