Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl wrzesień 2001

Nowe dema gier x 3

Solnica, 22 września 2001, 15:42

W znajdującym się w naszym serwisie dziale Pliki znajdziecie dzisiaj trzy nowe, ciekawe dema gier.

Serwer Return to Castle Wolfenstein na GRY-OnLine

Fajek, 17 września 2001, 13:24

Miło nam poinformować, że działa już serwer do gry Return to Castle Wolfenstein na naszym serwisie. Do gry wystarczy mieć demo tej właśnie gry.

Counter Strike 1.3 już jest !!!

Solnica, 20 września 2001, 02:08

Zgodnie z zapowiedziami Valve udostępniło w sieci najnowszą, oznaczoną numerem 1.0.0.8 wersję patcha do Half Life’a oraz Counter Strike’a 1.3. Odpowiednie pliki możecie jak zwykle pobrać również ze znajdującego się na naszych stronach działu Pliki.

Red Alert 2 wycofany ze sklepów

Sznur, 15 września 2001, 12:04

Pod znakiem zapytania stanął również termin wydania dodatku do C&C: Red Alert 2 – Yuri’s Revenge. Kierownictwo niektórych olbrzymich hipermarketów sprzedających gry komputerowe w USA poleciło wycofać z półek sklepowych jedną z produkcji Westwood Studios – Red Alert 2.

Operation Flashpoint: Red Hammer

Solnica, 25 września 2001, 12:48

Na grudzień tego roku zapowiedziany został oficjalny, noszący podtytuł Red Hammer dodatek do wydanego przez Codemasters taktycznego symulatora wojennego – Operation Flashpoint.

Wyszedł realistyczny symulator pola walki - Real War

Sznur, 28 września 2001, 16:13

W sklepach na zachodzie pojawiła się również uderzająca autentyzmem strategia czasu rzeczywistego Real War zespołu Rival Interactive. Gra, wydana przez firmę Simon & Schuster, promowana jest raczej jako symulacja wojenna niż prosty RTS, wzorująca się na prawdziwym symulatorze taktycznym Joint Forces Deployment wykorzystywanym do szkolenia amerykańskich oficerów.

Premiera pięciu remake'ów

Sznur, 4 września 2001, 13:09

Firma PlayIt postanowiła przypomnieć nam kilka niezapomnianych gier sprzed lat, wydając je w atrakcyjnej cenowo serii REMAKE. Właśnie dzisiaj odbyła się premiera pięciu takich tytułów, z których wszystkie ukazały się w bardzo przystępnych cenach 49 PLN.

Rozkład jazdy dla Wojowników i Magów

Soulcatcher, 30 września 2001, 16:55

Razem z napływającymi informacjami, możemy się pokusić o sporządzenie „Rozkładu jazdy” dla rasowych cRPG’owców. A będzie w czym wybierać gdyż producenci zachęceni zeszłorocznym sukcesem gatunku nie spoczęli na laurach. Mamy więc kilka bardzo ciekawych kontynuacji i kilka nowych perełek.

Europa Universalis Gold w serii SuperGra już w sklepach

Sznur, 29 września 2001, 11:46

Niezgorszą niespodziankę wszystkim miłośnikom strategii przygotowała firma Lemon Interactive, wypuszczając dziś do sklepów na terenie całego kraju grę strategiczną Europa Universalis Gold. Ta uznana przez wielu za jedna z najciekawszych strategii turowych gra ukazała się w serii SuperGra w naprawdę przystępnej cenie 29,90 zł.

Przygody Ryśka: Wyspa Miłości

Soulcatcher, 29 września 2001, 15:41

Dzisiaj za oknem ładna pogoda. Słoneczko sobie świeci i jakoś tak miło mi się zrobiło na duchu. Więc może czas na jakiś news lżejszego kalibru. Firma Lemon Interactive zapowiedziała wydanie na rynku polskim gry Przygody Ryśka: Wyspa Miłości będącej spolonizowaną wersją całkiem już znanego na zachodzie i pełnego roznegliżowanych pań tytułu Erotica Island.

Nowości w dziale Pliki (15/09/01)

Solnica, 15 września 2001, 21:17

Zapraszam do znajdującego się na naszych stronach działu Pliki, gdzie znajdziecie dziś kolejną porcję bardzo ciekawych dem, uaktualnień, dodatków i filmów z gier.

Zapowiedź The Sims: Randka

Fajek, 18 września 2001, 10:53

Seria „The Sims” pod względem popularności i ilości sprzedanych egzemplarz plasuje się na szczycie wszelkich list i zestawień. Dlatego też nie powinien dziwić nas fakt, że producent gry, firma Maxis, wypuszcza kolejne dodatki tej gry. Po „Światowym Życiu” i „Balandze” nadchodzi czas na „Randkę”

Microsoft Train Simulator już w Polsce

Fajek, 3 września 2001, 13:12

Firma APN Promise Sp. z o.o. rozpoczęła sprzedaż w Polsce najnowszego symulatora firmy Microsoft: Train Simulator. Wersja gry sprzedawana w Polsce jest wersją anglojęzyczną i posiada polską instrukcję.

Premiera Cossack: Art of War przesunięta

Sznur, 30 września 2001, 09:56

Na przyszły rok przesunięto premierę dopiero co zapowiedzianego dodatku do Cossacks: European War. Na szczęście opóźnienie nie wyniesie tak wiele, gdyż jak podał niemiecki wydawca CDV, gra ukaże się już w styczniu 2002. Niestety polscy gracze w dalszym ciągu mogą tylko marzyć o podstawowej wersji gry, gdyż z niewiadomych przyczyn IM Group nie spieszy się z jej wydaniem.

Zamach w NYC i Flight Simulator?

Fajek, 13 września 2001, 15:04

Po wydarzeniach jakie miały miejsce w ciągu ostatnich dni w Nowym Jorku pojawiły się pewne głosy, jakoby zamachowcy mogli wykorzystać do nauki pilotażu grę spod znaku producenta Windows’ów, mianowicie Microsoft Flight Simulator 2000.

Nastał czas na kompilacje przebojowych hitów

Sznur, 27 września 2001, 14:26

Kilku zachodnich wydawców postanowiło przypomnieć swoje przebojowe serie gier wydając je w formie kompilacji. Już dzisiaj dwie z nich trafiły do zachodnich sklepów. Sierra Inc. przygotowała pakiet strategii ekonomicznych Acropolis, Blizzard komplet Diablo Battle Chest, natomiast Electronic Arts przygotowuje niespodziankę w postaci Command & Conquer: Theater of War.

Pierwsza modyfikacja Max Payne: Kung Fu Edition

Sznur, 20 września 2001, 13:20

Wszystkich, którym udało się już ukończyć Max Payne (a nie wątpię, że takich graczy jest wielu mimo iż gra ukazała się w kraju zaledwie trzy dni temu), z pewnością ucieszy fakt pojawienia się pierwszego moda, powodującego, iż gra jeszcze bardziej swym charakterem przypomina Matrixa.

Matt Hoffman's Pro BMX ukończony

Łosiu, 27 września 2001, 08:29

Wszystkich fanów sportów wyczynowych, w tym szaleńczej jazdy na popularnym BMX’ie, rozgrzeje wiadomość o tym, iż pecetowa wersja gry Matt Hoffman's Pro BMX została ukończona i oficjalnie otrzymała status „Gold”.

Recenzja Alien Nations 2

Solnica, 24 września 2001, 11:15

Nie tak dawno za sprawą CD Projekt'u na półki sklepowe w naszym kraju trafiła polska wersja gry Alien Nation 2 (tytuł angielski The Nations). Dzisiaj znajdziecie u nas jej recenzję.

Kilka szczegółów na temat Jack Orlando

Fajek, 13 września 2001, 12:04

Mroczny świat szalonej Ameryki lat trzydziestych, nocnego życia, gangsterskich porachunków i zawiłych, zapierających dech w piersiach zagadek. Prywatny detektyw Jack Orlando budzi się po nocy spędzonej przy alkoholu w zaułku podwórka obok zwłok mężczyzny. Ktoś popełnił zbrodnię, ale wszystkie podejrzenia spadają na niego. Ma tylko 48 godzin na odnalezienie prawdziwego mordercy w ruchliwym portowym mieście, tętniącym nocnym życiem.