Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 września 2001

Far Gate trafił do zachodnich sklepów

Sznur, 13 września 2001, 17:26

Do zachodnich sklepów trafiła najnowsza produkcja firmy Super X Studios – Far Gate, której wydawcą jest francuski Microids. Jest to kosmiczna strategia czasu rzeczywistego, która podobnie jak niezapomniany Homeworld, rozgrywa się w pełni trójwymiarowej przestrzeni kosmicznej.

Nieoficjalny dodatek do Sudden Strike

Łosiu, 13 września 2001, 17:19

Niemiecki wydawca, firma Intex, poinformował o wydaniu nieoficjalnego dodatku do strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike, o tytule Total War.

Trade Empires w zachodnich sklepach

Łosiu, 13 września 2001, 16:37

W dniu dzisiejszym najnowsza strategiczno-ekonomiczna produkcja z firmy Eidos Interactive „Trade Empires” trafiła do zachodnich sklepów.

Zamach w NYC i Flight Simulator?

Fajek, 13 września 2001, 15:04

Po wydarzeniach jakie miały miejsce w ciągu ostatnich dni w Nowym Jorku pojawiły się pewne głosy, jakoby zamachowcy mogli wykorzystać do nauki pilotażu grę spod znaku producenta Windows’ów, mianowicie Microsoft Flight Simulator 2000.

Poradnik do Sudden Strike

Sznur, 13 września 2001, 14:25

„Może to dziwnie będzie wyglądać, ale poradnik ten zacznę tłumacząc najpierw nazwę gry. Sudden Strike, czyli Nagły Atak nie jest tytułem przypadkowym dla tej gry. Generalnie gra polega na tym, aby mieć większe pole widzenia od wroga. Jeżeli my widzimy jednostki wroga , to atakujemy pierwsi z bardzo dużą skutecznością. Jeżeli to wróg nas zaskoczy, to z pewnością poniesiemy duże straty i najprawdopodobniej przegramy.”

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (13/09/01)

Michał Bobrowski, 13 września 2001, 12:12

Dzisiaj w naszym dziale Przegląd Prasy znajdziecie zapowiedź najnowszego, październikowego numeru czasopisma Secret Service. Zapraszam...

Kilka szczegółów na temat Jack Orlando

Fajek, 13 września 2001, 12:04

Mroczny świat szalonej Ameryki lat trzydziestych, nocnego życia, gangsterskich porachunków i zawiłych, zapierających dech w piersiach zagadek. Prywatny detektyw Jack Orlando budzi się po nocy spędzonej przy alkoholu w zaułku podwórka obok zwłok mężczyzny. Ktoś popełnił zbrodnię, ale wszystkie podejrzenia spadają na niego. Ma tylko 48 godzin na odnalezienie prawdziwego mordercy w ruchliwym portowym mieście, tętniącym nocnym życiem.

Grom „uderzy” w przyszłym roku...

Michał Bobrowski, 13 września 2001, 11:39

Nie... nie jest to zapowiedź nowych działań polskiej, elitarnej formacji wojskowej lecz nazwisko głównego bohatera nowej gry opracowywanej przez Rebelmind. Jej europejski wydawca, firma CDV zapowiedziała jej premierę na trzeci kwartał przyszłego roku. Trzeba przyznać, że fabuła zapowiada się rzeczywiście interesująco...

HomeStation? Bzdura!

Fajek, 13 września 2001, 11:16

Kilka dni temu informowaliśmy o prawdopodobnych pracach Microsoftu nad następcą Xbox’a, urządzania wstępnie nazwanego HomeStation. Otóż przedstawiciel firmy z Redmond, kategorycznie zaprzeczył jakoby Microsoft pracował nad takowym projektem.

Zorro znów na ekranach... komputerów

Michał Bobrowski, 13 września 2001, 10:29

Ostatnimi czasy produkty z pod znaku Cryo, pomimo pięknej oprawy graficznej nie zdobywały uznania wielu graczy, którzy zarzucali tym produktom dużą schematyczność. Wygląda jednak na to, że Cryo na jesieni tego roku przygotowuje „prawdziwą kontrofensywę”, aby odzyskać przychylność miłośników gier. Jednym z jej elementów będzie kolejna komputerowa adaptacja przygód nieustraszonego Zorro...

Zapowiedź Soldier of Fortune 2: Double Helix

Fajek, 13 września 2001, 10:24

Soldier of Fortune – tytuł ten zasłynął w zasadzie jednym, brutalnością bijącą z każdego elementu gry. Krew, wrzaski, możliwość rozczłonkowania przeciwników za pomocą sporego arsenału jaki mieliśmy do dyspozycji – wszystko to wpłynęło na określenie gry Soldier of Fortune jako jednaj z najbardziej krwawych w historii. Jak to zwykle bywa w tego rodzaju produkcjach – gra była również niesamowicie grywalna i osiągnęła ogromny sukces. Nie dziwi więc fakt, że już niebawem pojawi się jej kontynuacja – Soldier of Fortune 2: Double Helix.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (13/09/01)

Fajek, 13 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.