Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 września 2001

Rozkład jazdy dla Wojowników i Magów

Soulcatcher, 30 września 2001, 16:55

Razem z napływającymi informacjami, możemy się pokusić o sporządzenie „Rozkładu jazdy” dla rasowych cRPG’owców. A będzie w czym wybierać gdyż producenci zachęceni zeszłorocznym sukcesem gatunku nie spoczęli na laurach. Mamy więc kilka bardzo ciekawych kontynuacji i kilka nowych perełek.

Wizardry 8 PL - najnowsze informacje

Soulcatcher, 30 września 2001, 15:56

Jak zapewne już wiecie firma CD Projekt stała się wyłącznym dystrybutorem na Polskę najnowszej produkcji firmy Sir-Tech pod tytułem Wizardry 8. Cieszy nas to szczególnie gdyż cały czas mamy w pamięci udane polonizacje tytułów z serii Baldurs Gate. Dzisiaj kolejne jeszcze świeże informacje na ten temat.

Oficjalna strona Battle Realms (30/09/01)

Sznur, 30 września 2001, 12:15

Ubi Soft otworzył swoją oficjalną stronę Battle Realms, niezwykle interesującej strategii czasu rzeczywistego zespołu Liquid Entertainment. Gra, której fabuła osadzona została w fantastycznym świecie starożytnej Japonii, poważnie zagrozić może takim tytułom jak Fate of the Dragon czy Kingdom under Fire.

Norton Ghost 2002 – rozwiązanie ostateczne

Soulcatcher, 30 września 2001, 11:51

Gdybym miał podać nazwę jednego jedynego programu który zabrał bym ze sobą „na bezludną wyspę” bez wahania powiem: Norton Ghost 2002. Ostatnio pojawiła się na rynku najnowsza edycja tej perełki oznaczona numerem 2002. Porady poniższe przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych użytkowników PC.

Atlantis III: The New World konkurencją dla Schizm?

Sznur, 30 września 2001, 10:24

Cryo Interactive wreszcie ujawniło szczegóły dotyczące kontynuacji swej flagowej serii gier przygodowych – Atlantis III: The New World. Po chwilowym odejściu w stronę gier akcji (From Dusk Till Dawn, Devil Inside, Gift), francuski producent powrócił do swego ulubionego gatunku. Ponownie możemy spodziewać się wykonanej w tradycyjnym stylu gry łączącej elementy łamigłówek logicznych z przepięknie renderowaną scenerią i nastrojową muzyką.

Premiera Cossack: Art of War przesunięta

Sznur, 30 września 2001, 09:56

Na przyszły rok przesunięto premierę dopiero co zapowiedzianego dodatku do Cossacks: European War. Na szczęście opóźnienie nie wyniesie tak wiele, gdyż jak podał niemiecki wydawca CDV, gra ukaże się już w styczniu 2002. Niestety polscy gracze w dalszym ciągu mogą tylko marzyć o podstawowej wersji gry, gdyż z niewiadomych przyczyn IM Group nie spieszy się z jej wydaniem.