Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 września 2001

Wiggles w październiku

Sznur, 17 września 2001, 17:33

Jak podaje CD Projekt, bardzo interesująco zapowiadająca się gra strategiczna The Wiggles ukaże się w Polsce już w październiku bieżącego roku. Bohaterami gry niemieckiego studia SEK.ost będą małe karzełkowate stworzenia, wysłane przez boga Odyna w celu odnalezienia i pojmania piekielnego psa Fenrina.

Wyścigi samochodowe dla zwycięzców

Rafii, 17 września 2001, 17:23

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Tooncar”. Rozlosowaliśmy 15 egzemplarzy tych zabawnych wyścigów samochodowych. Nagrody dla zwycięzców dostarczyła firma TopWare Poland.

Nowe nagrody rozlosowane

Rafii, 17 września 2001, 15:03

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym rozlosowaliśmy nagrody do zakończonego konkursu „Max Payne”. Przypomnijmy iż do wygrania było 10 gier ufundowanych przez firmę Play It.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (17/09/01)

Michał Bobrowski, 17 września 2001, 13:51

Dzisiaj w dziale Przegląd Pracy znajdziecie zapowiedź najnowszego CD-Action. Tym razem jedną spośród trzech CD dołączonych do tego numeru zajmuje pełna wersja gry Crime Cities.

Serwer Return to Castle Wolfenstein na GRY-OnLine

Fajek, 17 września 2001, 13:24

Miło nam poinformować, że działa już serwer do gry Return to Castle Wolfenstein na naszym serwisie. Do gry wystarczy mieć demo tej właśnie gry.

Kolejne oficjalne strony

Sznur, 17 września 2001, 13:21

Pojawiły się następne oficjalne strony gier. Fox Interactive otworzył stronę poświęconą sequelowi doskonałej gry akcji - Aliens versus Predator 2, którą produkuje firma Monolith, a bezpośrednim wydawcą będzie Sierra Inc. Na witrynie znalazł się szczegółowy opis gry, łącznie z charakterystyką trzech zabójczych ras oraz screenami.

Drobne zmiany na czacie GRY-OnLine

Solnica, 17 września 2001, 10:54

Wprowadziliśmy dzisiaj dwie drobne zmiany w znajdującym się na naszych stronach czacie, które mam nadzieję jeszcze bardziej uprzyjemnią Wam wspólne pogaduchy.

Return to Castle Wolfenstein już w listopadzie!

Fajek, 17 września 2001, 10:05

Pierwsze wrażenia z gry Return to Castle Wolfenstein są za nami, a przynajmniej dla tych, którzy mogli już zagrać w „multiplayer test”. Tymczasem mam dla Was dobrą wiadomość dotycząca premiery tej gry w naszym kraju.

Oficjalna strona Heroes of Might and Magic IV

Solnica, 17 września 2001, 09:16

3DO uruchomiło oficjalną stronę Heroes of Mights and Magic IV, czwartej części (nie licząc wielu dodatków) serii turowych gier strategicznych, cieszących się dużą popularnością na całym Świecie.

Oficjalna strona Evil Twin: Cyprien's Chronicles

Łosiu, 17 września 2001, 08:49

Evil Twin: Cyprien's Chronicles, najnowsza produkcja francuskiego zespołu In Utero, odpowiedzialnego między innymi za powstanie gry Jekyll & Hyde doczekała się otwarcia swej oficjalnej strony internetowej.

Kolejny Serious Sam jeszcze w tym roku

Łosiu, 17 września 2001, 08:19

Nie tak dawno panowie z zespołu Croteam oficjalnie przyznali, że pracują nad kontynuacją swego przeboju Serious Sam: The First Encounter, a tu zaledwie w niecały miesiąc później okazuje się, że gra jest już niemal ukończona i zostanie wydana w grudniu bieżącego roku.