Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 września 2001

Necrocide przesunięty na marzec 2002

Sznur, 3 września 2001, 15:51

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia o znacznym opóźnieniu prac nad grą akcji Necrocide. Dzisiaj Novalogic oficjalnie poinformowało o przesunięciu tego tytułu na marzec 2002. Decyzja ta spowodowana została napiętym planem wydawniczym związanym z innymi grami, a głównie pracami nad najnowszym symulatorem Commanche 4. Jednak pozostali przy projekcie Necrocide programiści nie będą próżnowali, lecz zajmą się udoskonaleniem i dopracowaniem wykorzystywanego w grze enginu graficznego 3D.

Koniec prac nad C&C Red Alert 2: Yuri's Revenge?

Sznur, 3 września 2001, 15:12

Według fanowskiej strony Red Alert 2 eXtreme Westwood Studios zakończył pracę nad dodatkiem do Command & Conquer: Red Alert 2 – Yuri’s Revenge, który już wkrótce powinien trafić na sklepowe półki. Nieoficjalna data wydania określona została na 25 września.

Filmy z ECTS - Warcraft 3 i World of Warcraft

Fajek, 3 września 2001, 14:20

Już wiemy jak nazywa się nowa gra ze stajni Blizzarda. World of Warcraft – bo tak właśnie brzmi jej tytuł – będzie grą z gatunku MMO (massive multiplayer online).

Microsoft Train Simulator już w Polsce

Fajek, 3 września 2001, 13:12

Firma APN Promise Sp. z o.o. rozpoczęła sprzedaż w Polsce najnowszego symulatora firmy Microsoft: Train Simulator. Wersja gry sprzedawana w Polsce jest wersją anglojęzyczną i posiada polską instrukcję.

AMD i Intel - wojna na całego

Fajek, 3 września 2001, 11:46

Wojna pomiędzy dwoma gigantami rynku procesorowego osiąga niespotykany jak dotąd poziom. Pamiętajmy, że w zeszłym tygodniu obie firmy wprowadziły znaczne obniżki cen swoich produktów, tymczasem kolejna redukcja cen stała się faktem.

Strefa ciszy wokół W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep

Łosiu, 3 września 2001, 11:14

Panowie z zespołu Arithmetic Studios podjęli interesującą decyzję dotyczącą jej najnowszej produkcji W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep. Mianowicie do czasu wydania, tj. roku 2004 żadne dane o niej nie będą ujawniane.

Mobile Forces - nowa gra z Rage Software

Łosiu, 3 września 2001, 08:50

Firma Rage Software poinformowała na londyńskich targach ECTS, że pracuje nad grą akcji/FPS wykorzystującą osławiony engine Unreal’a - Mobile Forces.

Kontynuacja Serious Sam'a

Łosiu, 3 września 2001, 08:44

Panowie z zespołu Croteam, twórcy gry akcji/FPS Serious Sam, oficjalnie poinformowali, że planują wydać jego kontynuację.