Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 września 2001

Battlecruiser Millenium ukończony

Sznur, 25 września 2001, 18:38

Zespół 3000AD zakończył pracę nad trzecim z kolei tytułem z serii realistycznych symulatorów kosmicznych Battlecruiser Millenium. Jest to dzieło o tyle przełomowe w stosunku do przednich części, że gruntownej przeróbce poddane zostały prawie wszystkie elementy gry, poczynając od graficznego engine 3D, poprzez sztuczną inteligencję a kończąc na efektach graficznych i dźwiękowych.

Polska wersja Arcanum: Przypowieść o Maszynie i Magyi "gold"

Sznur, 25 września 2001, 13:53

Jak poinformowała nas firma Play It, prace nad polonizacją Arcanum, długo oczekiwanego przez graczy cRPG, dobiegły końca i gra jest gotowa do tłoczenia. Arcanum: Przypowieść o Maszynach & Magyi uznawana jest przez wielu za kontynuację chlubnej tradycji wielowątkowych gier fabularnych, których korzenie tkwią głęboko w niezapomnianej serii Fallout.

Pospolite ruszenie przy polonizacji Championship Manager 01/02

Sznur, 25 września 2001, 13:11

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej odsłony kultowego managera piłki nożnej – Championship Manager Season 01/02, polski dystrybutor gry, firma IM Group, ujawniła trochę szczegółów dotyczących jej rodzimej wersji. Menedżer piłkarski autorstwa braci Collyer już od blisko 10 lat towarzyszy miłośnikom piłki nożnej a z każdą kolejną edycją znajduje nowych sympatyków, także w naszym kraju – do gry w Championship Managera przyznaje się m.in. selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Engel.

Przyczyny wstrzymania SimsVille...

Michał Bobrowski, 25 września 2001, 13:04

Informacja o anulowaniu przez Maxis wieloletniego projektu SimsVille wywołała masę komentarzy i mniej lub bardziej wiarygodnych prób dociekania przyczyn tej decyzji...

Operation Flashpoint: Red Hammer

Solnica, 25 września 2001, 12:48

Na grudzień tego roku zapowiedziany został oficjalny, noszący podtytuł Red Hammer dodatek do wydanego przez Codemasters taktycznego symulatora wojennego – Operation Flashpoint.

Nowości na światowych serwisach (25/09/01)

Sznur, 25 września 2001, 12:37

Serwis PC.IGN opublikował zapowiedź kolejnj produkcji rosyjskiego zespołu Nival Entertainment – Etherlords. W przeciwieństwie do Evil Islands tym razem będzie to strategia turowa rozgrywająca się świecie magii i miecza. Dostępne do wyboru cztery rasy posiadać mają zupełnie inną charakterystykę, a co za tym idzie wymuszać będą odmienny styl rozgrywki.

Nowy konkurs - Operacja Flashpoint

Solnica, 25 września 2001, 10:38

Operation Flashpoint to taktyczna, wojenna gra akcji pozwalająca graczowi na prawie niczym nie skrępowaną swobodę działania. To tytuł obok którego miłośnicy gier wojennych nie mogą przejść obojętnie.

World of Warcraft – zapowiedź

Solnica, 25 września 2001, 10:16

Od czasu ukazania się pierwszego Warcraft’a minęło już kilka lat, w chwili obecnej czekamy jeszcze na trzecią część sagi, a tymczasem nie tak dawno bo na targach ECTS 2001 Blizzard poinformował, iż prowadzone są prace nad kolejną grę z tej serii, tym razem z gatunku MMOcRPG. Jeżeli ciekawi jesteście co ciekawego można będzie w niej znaleźć, to zapraszam do zapowiedzi którą znajdziecie od dzisiaj na naszych stronach.

Tańsze Anarchy Online, premiera w Europie

Solnica, 25 września 2001, 09:11

28 września rusza oficjalna sprzedaż sklepowa Anarchy Online w większości krajów w Europie, równocześnie Funcom obniżył sugerowaną cenę tej gry na 29.99$.

Najnowsze wieści o Jane's Attack Squadron

Łosiu, 25 września 2001, 08:39

Jak do tej pory informacji o najnowszej lotniczej symulacji Jane's Attack Squadron będącej w oczach twórców, firm Xicat oraz Mad Doc Software „prawdziwym następcą Jane's WWII Fighters” było naprawdę niewiele. Teraz mam przyjemność przedstawić wszystkim fanom tego gatunku całkiem sporą dawkę wieści o tym tytule.

Stress testy - Earth and Beyond

Łosiu, 25 września 2001, 08:35

Firma Westwood Studios poinformowała, że jej najnowsza produkcja przeznaczona do rozgrywki w trybie massive multiplayer online - Earth and Beyond – jest gotowa do przeprowadzania tzw. „wewnętrznego stress testu na dużą skalę” i rozpocznie się on w przyszłym tygodniu.

Patrician II "Gold"

Łosiu, 25 września 2001, 08:29

Po długim okresie oczekiwania niemiecki producent Ascaron współpracując z firmą Strategy First kończy przygotowywać angielską wersję gry strategiczno-ekonomicznej Patrician II, która to w miejscu swych narodzin, Niemczech, stała się wielkim hitem otrzymując oceny pism fachowych w granicach 95%.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (25/09/01)

Solnica, 25 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.