Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 września 2001

Action Plus raz jeszcze

Rafii, 5 września 2001, 13:15

Dzisiaj rozlosowaliśmy nagrody w drugiej edycji konkursu tematycznie powiązanego z czasopismem Action Plus i... rozpoczęliśmy jego trzecią edycję. Czyli... kolejna szansa na wygraną! A ten dzień okazał się szczęśliwy dla...

„Schizm: Prawdziwe Wyzwanie” od dziś w sklepach

Fajek, 5 września 2001, 12:58

W roku 2083 pierwszy statek rozpoznawczy wylądował na planecie Argilus. Odkryto tam opuszczone miasta i fabryki jednak żadnych mieszkańców. Zbudowano ośrodki badawcze, które miały odkryć co stało się z ludnością Argulusa. Wysłany później ziemski statek zaopatrzeniowy Angel nie może nawiązać kontaktu z naukowcami na powierzchni planety. Systemy transportowca odmawiają posłuszeństwa, a załoga musi opuścić pokład schodząc na nieznany świat.

Strident – post apokaliptyczny „shooter”

Fajek, 5 września 2001, 11:41

Na targach ECTS w Londynie, Phantagram zademonstrował grę akcji z gatunku FPS pod tytułem Strident. Ciekawostką jest fakt, że jej akcja umiejscowiona jest po wybuchu 3 Wojny Światowej.

NeverWinter Nights dopiero w przyszłym roku

Łosiu, 5 września 2001, 11:13

Jeżeli ze zniecierpliwieniem czekacie na grę NeverWinter Nights, to niestety musicie uzbroić się w cierpliwość. Firmy BioWare oraz Interplay odsunęły jej wydanie ma początek 2002 roku.

Zapowiedź Aliens vs Predator 2

Fajek, 5 września 2001, 10:50

Seria filmowa Aliens jest czołowym przedstawicielem kina SF. Według sporej liczby osób (w tym i mnie) druga część jest jednym z najlepszych filmów scince-fiction jakie kiedykolwiek powstały. I nie dziwnym jest fakt, że właśnie na tej części w dużej mierze oparto grę wydaną w 1999 roku pod tytułem Aliens vs Predator.

Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor - nieoficjanie „Gold”

Łosiu, 5 września 2001, 10:19

Serwis GameSpyDaily przeprowadził małe dochodzenie na podstawie którego odkrył, że tworzona przez zespół Stormfront Studios gra z gatunku cRPG „Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor” w zeszły piątek weszła w ostatnią fazę produkcji i uzyskała status „Gold”.

Poradnik Max Payne

Łosiu, 5 września 2001, 09:48

„...ledwie wydostałem się ze sterty gruzu, gdy koło uszu przeleciało mi kilka pocisków. Wyciągnąłem dwie Beretty (tą druga zabrałem takiemu gościowi, co już jej nie potrzebował) i zlikwidowałem źródła zagrożenia. Było ich ze 4....” – zastanawiacie się co to? Tak, to dopiero co opublikowany poradnik do Max Payne’a w całości wykonany przez naszego redakcyjnego kolegę Fajka, który poświęcił swe skołatane nerwy i przez wiele nocy tworzył to dzieło.

Druga cześć Black & White w produkcji

Łosiu, 5 września 2001, 09:28

Legenda branży komputerowej rozrywki, Peter Molyneux, oficjalnie potwierdził, iż pracuje już nad kontynuacją swego ostatniego hitu Black & White.

Już dziś demo Max Payne!!!

Łosiu, 5 września 2001, 08:59

Pan Joe Siegler z firmy 3D Realms poinformował wczoraj wieczorem, że już jutro, piątego września (u nas dziś późnym wieczorem lub w nocy) zostanie wydane długo oczekiwane demo gry Max Payne.

RuneSword II - „Gold”

Łosiu, 5 września 2001, 08:55

Co prawda później niż zapowiadano (pierwotnie miało to nastąpić w czerwcu), najnowsza gra ze stajni Shrapnel Games pt. „RuneSword II” została ukończona, zyskała status „Gold” i już 28 września znajdzie się w sprzedaży.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (05/09/01)

Fajek, 5 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.