Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 września 2001

Polska premiera GTA2 - Złota Edycja

Sznur, 24 września 2001, 20:34

Dzisiaj do sklepów na terenie całego kraju trafiła Złota Edycja niezapomnianej gry Grand Theft Auto 2 zespołu DMA Design. Co prawda kolejne edycje to tak jak odgrzewane drugie danie, ale tym razem polski dystrybutor gry – firma Play It – przygotował je w ciekawym pakiecie, co szczególnie powinno zainteresować tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować ryzykownego życia w GTA.

Przenośne odtwarzacze mp3PRO? Już wkrótce

Sznur, 24 września 2001, 19:42

Koncern Thomson Multimedia postanowił jako jeden z pierwszych producentów elektroniki dać wsparcie sprzętowe najnowszej technologii kompresji dźwięku w standardzie mp3PRO. Jest to następca najpopularniejszego dotychczas formatu kompresji utworów muzycznych mp3 (MPEG Layer3).

Lionhead Studio pracuje nad dodatkiem do Black & White: Creature Isle

Sznur, 24 września 2001, 18:47

Electronic Arts i Lionhead Studios poinformowały o kolejnym wspólnym projekcie bazującym na słynnym Black & White. Mowa o dodatku do gry powstałej na pomyśle Petera Moulyneuxa, która zatytułowana będzie Black & White: Creature Isle. Gra, podobnie jak poprzedniczka, będzie strategią rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, w której wcielimy się w rolę boga rządzącego swymi wyznawcami. W Creature Isle jeszcze większy nacisk położny zostanie na rozróżnienie dobra od zła w zależności od upodobań graczy i ich sposobu rozwiązywania zadań.

Waterloo: Napoleon’s Last Battle – nowa strona w federacji GRY-OnLine

Solnica, 24 września 2001, 17:39

Swoje miejsce w federacji GRY-OnLine znalazła dzisiaj kolejna strona, tym razem poświęcona grze strategicznej Waterloo – Napoleon’s Last Battle.

Nowości na światowych serwisach (24/09/01)

Sznur, 24 września 2001, 16:37

Serwis PC Zone zamieścił zapowiedź Ghost Recon, najnowszej części doskonałej serii taktycznych gier akcji firmowanych nazwiskiem Toma Clancy – znanego pisarza powieści sensacyjnych. W materiale przynajmniej częściowo poznajemy fabułę gry oraz mamy okazję spojrzeć na nowe screeny obrazujące jakość zastosowanego engine 3D. Producent gry, Red Storm Entertainment, określa ją jako skrzyżowanie Operation Flashpoint ze SWAT 3.

„Sniper” zapowiedziany

Solnica, 24 września 2001, 16:33

IncaGold i Xicat Interactive ponownie połączyły swoje siły, wynikiem czego jeszcze w tym roku na półki sklepowe powinna trafić ich kolejna gra - Sniper.

Dinamic Multimedia zamknięty

Łosiu, 24 września 2001, 11:20

Stało się. Hiszpański wydawca Dinamic Multimedia, który już od kilku miesięcy zalegał z płatnościami poinformował o zamknięciu działalności. Jest to wiadomość tym bardziej tragiczna, że był on wydawcą niezwykle interesującej gry przygodowej Runaway: A Road Adventure.

Recenzja Alien Nations 2

Solnica, 24 września 2001, 11:15

Nie tak dawno za sprawą CD Projekt'u na półki sklepowe w naszym kraju trafiła polska wersja gry Alien Nation 2 (tytuł angielski The Nations). Dzisiaj znajdziecie u nas jej recenzję.

Powietrzna karetka...

Michał Bobrowski, 24 września 2001, 09:50

Przyzwyczailiśmy się, że sterując helikopterami w grach komputerowych siejemy strach i zniszczenie. Co jakiś czas pojawiają się jednak wyjątki od tej reguły. Dobrym przykładem są prace nad kolejną, trzecią już częścią Search and Rescue. Trzeba przyznać, że opracowana przez firmę InterActive Vision seria gier poświęconych ratownictwu lotniczemu, pomimo, że jest skierowana do wyjątkowo wąskiego grona graczy komputerowych, zyskała sobie grono sympatyków w USA.

Serious Sam: The Second Encounter - kolejne szczegóły

Łosiu, 24 września 2001, 08:05

Jak w każdą niedzielę zespół Croteam pracujący nad drugą częścią gry akcji/FPS Serious Sam o podtytule The Second Encounter uaktualnił swoją stronę, podając tym samym kolejne szczegóły dotyczące nowego projektu.