Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 24 września 2001, 11:15

autor: Solnica

Recenzja Alien Nations 2

Nie tak dawno za sprawą CD Projekt'u na półki sklepowe w naszym kraju trafiła polska wersja gry Alien Nation 2 (tytuł angielski The Nations). Dzisiaj znajdziecie u nas jej recenzję.

Nie tak dawno za sprawą CD Projekt’u na półki sklepowe w naszym kraju trafiła polska wersja gry Alien Nation 2 (tytuł angielski The Nations). Dzisiaj znajdziecie u nas jej recenzję.

„Settlers, Majesty, Tropico to przykłady gier, w których zadaniem gracza jest sterowanie państwem, czy pewną społecznością. Ale nie takie sterowanie „ręczne”, z nakazywaniem każdemu mieszkańcowi co ma robić w danej chwili. We wszystkich tych grach jedynie prowokujesz pewne sytuacje, a twoi obywatele zachowują się zależnie od tego, jakie warunki im stworzyłeś. Alien Nations 2 – gra coraz lepiej radzącej sobie na rynku firmy JoWooD – wpisuje się w ten właśnie schemat. Masz tu okazję pokierowania trzema społecznościami: pięknych Amazonek, niezgrabnych Pimmonów i owadopodobnych Sajikisów. Twoim zadaniem jest stworzenie szczęśliwego i bogatego społeczeństwa. Ale zadanie to wcale nie jest proste!...” – Kacper Kieja

Recenzje: Alien Nation 2 (The Nations)