Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 września 2001

Pierwsze wrażenia z dema Starmageddon

Łosiu, 21 września 2001, 17:08

Wydanie kosmicznej strategii „Starmageddon” zapowiadanej przez firmę Lemon Interactive jako „kosmiczny RTS 3D nowej generacji” zbliża się nieubłaganie, a my grając w tzw. tech-demo przeznaczone dla prasy mieliśmy okazję już zobaczyć czy to hasło reklamowe jest prawdziwe - muszę przyznać, że coś w nim jest.

Idealna cRPG część 2

Solnica, 21 września 2001, 15:13

Zbliża się koniec tygodnia, pora więc zakończyć to co rozpoczęliśmy kilka dni temu i ... opublikować drugą część artykułu o wymarzonej grze cRPG.

GRY-OnLine Witryną Miesiąca

Soulcatcher, 21 września 2001, 13:30

Nasz portal został uhonorowany prestiżową nagrodą Witryny Miesiąca przyznawaną przez Magazyn Internet.

BioWare i Parallax pozywa do sądu Interplay

Sznur, 21 września 2001, 13:13

Oprócz kłopotów finansowych, z którymi od dłuższego czasu boryka się Interplay, firmę czekają kolejne tarapaty, tym razem spowodowane przez zaskarżenie firmy przez dwóch znanych producentów. Kanadyjska firma BioWare, doskonale znana z całej serii Baldur’s Gate, wystosowała przeciwko Interplay’owi dwa pozwy sądowe, z czego jeden razem z firmą Parallax, twórcą serii Descent.

Ankieta: Na kogo oddasz głos w najbliższych wyborach parlamentarnych ?

Soulcatcher, 21 września 2001, 13:06

Aby być zgodni ze zbliżającą się ciszą wyborczą, kończymy dzisiaj naszą ankietę dotyczącą waszych preferencji politycznych. Jej wyniki nie pokrywają się z ogólnie publikowanymi sondażami i przedstawiają raczej jak wyglądały by wyniki wyborów gdyby grono głosujących zawęzić do ludzi grających w gry komputerowe ...

Kolejne dwie gry w sklepach

Łosiu, 21 września 2001, 13:02

W dniu dzisiejszym kolejne dwa tytuły trafiły do zachodnich sklepów, są to: specjalna, platynowa edycja niezapomnianej strategii ekonomicznej Railroad Tycoon II oraz komputerowa adaptacja słynnej noweli francuskiego pisarza Pierre’a Boulle’a, Planet of the Apes (Planeta Małp).

Spider-Man w sklepach na zachodzie

Sznur, 21 września 2001, 12:49

Po chwilowym wakacyjnym zastoju nie mamy teraz dnia bez premiery kolejnej ciekawej gry. W dniu dzisiejszym na zachodnie półki sklepowe Activision wysłał przygodową grę akcji Spider-Man.

Recenzja Anachronox’a

Solnica, 21 września 2001, 12:29

Anachro-nox, trucizna z przeszłości. Tak można swobodnie przetłumaczyć tytuł tej gry. Gry, na którą przyszło nam czekać tak długo. Tutaj pojawia się pytanie – czy było warto? Po odpowiedź na nie zapraszam zwyczajowo do właśnie zamieszczonej na naszych stronach recenzji.

"Filharmoniczny" Hitman 2?

Michał Bobrowski, 21 września 2001, 10:55

W Internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat następcy gry, która pomimo faktu, że nie odniosła komercyjnego sukcesu zaskarbiła sobie grono wiernych fanów. Mowa tu o Hitman: Codename 47...

I znów będzie „poważnie”...

Michał Bobrowski, 21 września 2001, 10:10

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje dotyczące kolejnej części Serious Sam’a, która tym razem będzie opatrzona podtytułem... „The Second Encounter”.

SimsVille do lamusa!!!

Michał Bobrowski, 21 września 2001, 09:37

Ta wiadomość spadała niczym grom z jasnego nieba. Szumnie zapowiadany na styczeń 2002 rok, jako prawdziwy następca serii The Sims i SimCity projekt SimsVille został odwołany. Podana przez firmę Maxis informacja jest o tyle zaskakująca, że prace nad SimsVille, rozpoczęte dwa lata temu były już bardzo zaawansowane. Cały potencjał ma być obecnie skoncentrowany nad dokończeniem The Sims Online.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (21/09/01)

Fajek, 21 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.