Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 września 2001

Nowości w dziale Pliki (15/09/01)

Solnica, 15 września 2001, 21:17

Zapraszam do znajdującego się na naszych stronach działu Pliki, gdzie znajdziecie dziś kolejną porcję bardzo ciekawych dem, uaktualnień, dodatków i filmów z gier.

Add-On do Microsoft Train Simulator

Mariusz Klamra, 15 września 2001, 15:04

Microsoft Train Simulator, który dopiero co trafił do naszych sklepów, doczekał się już pierwszego dodatku. Train Sim RoundHouse firmy Abacus zawiera zwykłą dla takich pozycji porcję dodatkowych lokomotyw, wagonów i nowych tras.

Open beta Motor City Online

Mariusz Klamra, 15 września 2001, 14:53

Motor City Online, pierwsze wyścigi samochodowe z gatunku massive multiplayer, są teraz dostępne dla każdego chętnego, gdyż od wczoraj beta-test wkroczył w fazę open.

Red Alert 2 wycofany ze sklepów

Sznur, 15 września 2001, 12:04

Pod znakiem zapytania stanął również termin wydania dodatku do C&C: Red Alert 2 – Yuri’s Revenge. Kierownictwo niektórych olbrzymich hipermarketów sprzedających gry komputerowe w USA poleciło wycofać z półek sklepowych jedną z produkcji Westwood Studios – Red Alert 2.

World War II Online startuje ponownie

Sznur, 15 września 2001, 11:22

Wygląda na to, iż zabawa w taktyczną grę akcji World War II: Blitzkrieg zaczyna się od nowa. Strategy First i Cornered Rat Software ogłosiły, że po wypuszczeniu najnowszego patcha (w wersji 1.2.5) ponownie dostępny będzie 30-dniowy darmowy trial.

Reakcje rynku gier na atak terrorystyczny

Sznur, 15 września 2001, 10:43

Nowojorska tragedia sprzed czterech dni, w której cztery porwane przez terrorystów samoloty zniszczyły World Trade Center oraz część budynku Pentagonu w Waszyngtonie, odbiła się głośnym echem na całym świecie, dotykając również przemysłu rozrywkowego, w tym gier komputerowych. Prawie na całym świecie odwołano wszystkie koncerty, wstrzymano premiery kilku filmów kinowych nawiązujących tematem do walących się budynków („Collateral Damage” z Arnoldem Schwarzeneggerem) czy rozgrywających się na tle WTC („Spiderman”). Teraz dowiadujemy się, że również kilku wydawców i producentów gier zmieniło swoje plany wydawnicze.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (15/09/01)

Fajek, 15 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.