Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 15 września 2001, 21:17

autor: Solnica

Nowości w dziale Pliki (15/09/01)

Zapraszam do znajdującego się na naszych stronach działu Pliki, gdzie znajdziecie dziś kolejną porcję bardzo ciekawych dem, uaktualnień, dodatków i filmów z gier.

Zapraszam do znajdującego się na naszych stronach działu Pliki, gdzie znajdziecie dziś kolejną porcję bardzo ciekawych dem, uaktualnień, dodatków i filmów z gier.

DEMO: Championship Manager 2001/2002 [12,2MB] - Sezon 01/02 najsłynniejszego managera piłkarskiego angielskiej firmy Sports Interactive, oferujący kilka nowych możliwości. Baza danych gry zawiera ponad 100 tys. piłkarzy, managerów oraz trenerów z 26 lig z całego świata. Nowa wersja managera posiada poprawiony edytor danych umożliwiający modyfikację statystyk zawodników oraz wprowadzanie ich bieżących uaktualnień.

ADDON: Championship Manager 2001/2002 (Quickstart PL) [4,6MB] - Rozszerzenie udostępniające polską ligę w demie Championship Manager 2001/2002.

DEMO: Magic & Mayhem: The Art of Magic [80,7MB] - Jest to druga część gry Magic & Mayhem dzieła Julliana Gallopa, twórcy wielkiego hitu z roku 1994 X – Com: UFO Defense. Akcja gry rozgrywa się w 500 lat przed wydarzeniami znanymi z części poprzedniej. My wcielamy się w postać początkującego maga Aurax’a, który odkrywa swoje magiczne możliwości rzucania czarów i przywoływania potworów.

Fabuła opowiada o jego długotrwałych poszukiwaniach porwanej siostry. Zaczynając jako adept magii, szybko osiągniemy najwyższe tajniki wiedzy koniecznej do walki z niebezpiecznymi istotami zamieszkującymi fantastyczny świat oraz zostaniemy wciągnięci w epicką historię składającą się z trzydziestu rozdziałów.

ADDON: Operacja Flashpoint Upgrade #2 [38,3MB] - Drugi pakiet dodatków do Operation Flashpoint. W jego skład wchodzą między innymi:

pliki umożliwiające uruchomienie dedykowanego serwera

nowe pojazdy: AH-64 Helicopter, CH-47 Chinook US Transport Helicopter, M998 HMMWV

trzy nowe misje dla trybu multiplayer

ulepszona współpraca z niektórymi kontrolerami

Więcej informacji znajdziecie na temat tego dodatku znajdziecie tutaj.

DEMO: Red Faction Worldwide Demo [80,7MB] - Oficjalne demo Red Faction, zawierające oba tryby gry: single- i multi- player oraz NOWE poziomy.

Red Faction to połączenie podstawowych cech gatunku FPS z obszernymi wątkami przygodowymi. Przenosimy się do 2100 roku na planetę Mars, gdzie władzę sprawuje korporacja Ultor. W jednej z kopalni wybucha rebelia. Górnicy buntują się przeciwko bezwzględnym rządom korporacji. Ich chęć zemsty i walki podsyca fakt, że niezidentyfikowany wirus zaczyna dziesiątkować szeregi robotników.

DEMO: Runaway: A Road Adventure [188,5MB] - Runaway to typowy przedstawiciel gier przygodowych ze wspaniale wykonaną grafiką, której fabuła zainteresuje zarówno młodzież jak i dorosłych graczy. Sposobem gry przypomina kultową Monkey Island wyposażoną jednak w nowoczesny interface i wyjątkową pod względem jakości grafikę. Najważniejsze wątki w grze zaczerpnięte zostały ze świata filmu, a w szczególności z „Pulp Fiction” oraz „Priscilla, królowa pustyni”. Demo to wymaga wcześniejszego zainstalowania TrueMotion Codec [1,9MB].

PATCH: Star Trek: Starfleet Command II: Empires at War v.2.0.0.7g [23,4MB] - Patch ten uaktualnia grę do wersji 2.0.0.7g , więcej informacji na temat wprowadzonych zmian znajdziecie w dołączonym do łatki pliku tekstowym Readme.txt

PATCH: Kingdom Under Fire v.1.103 [11MB] - Patch ten wprowadza kolejną porcję drobnych poprawek. Dokładne informacje na ich temat znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

FILM: Medal of Honor: Allied Assault (M5L1) [11,1MB] - pierwsza z czterech części filmu, ukazująca fragment pierwszego poziomu z piątej misji występującej w grze.

FILM: Warrior Kings #2 [2,7MB] – najnowszy filmik pokazujący jak będzie wyglądać tworzona przez zespół Black Cactus strategia czasu rzeczywistego Warrior Kings.

UTILS: DivX 4.01 Final [710KB] - Najnowsza, pełna wersja kodeka DivX4, wraz z playerem The Playa v.0.64. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie http://www.divx.com/.

P.S. Zgodnie z obietnicami autorów gry Return to Castle Wolfenstein jeszcze dzisiaj (uwzględniając przesunięcie czasowe pomiędzy Polską i Stanami może to nastąpić późno w nocy) powinien zostać udostępniony Multiplayer Test tej gry. Gdy tylko wejdziemy w posiadanie tego dema znajdziecie je w naszym dziale Pliki :-)

Uaktualnienie: Zgodnie z moją wcześniejszą obietnicą (wyżej) multiplayer demo Return to Castle Wolfenstein możecie już pobrać z naszego działu Pliki :-)

Return to Castle Wolfenstein – MP Test [63,5MB]

Ostatnia aktualizacja: 2001-09-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.