Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 września 2001

Za sterami A-10...

Michał Bobrowski, 18 września 2001, 16:57

Na rodzimych półkach sklepowych miłośnicy gier symulacyjnych na próżno mogą wypatrywać znakomitych dodatków do całej gamy symulatorów Microsoftu wydawanych np. przez Just Flight czy AlphaSim. W przypadku tego ostatniego sytuacja jest o tyle lepsza, że część produktów jest możliwa do kupienia i pobrania online. Jedną z ostatnich nowości zaprezentowanych przez tą firmę jest model samolotu szturmowego Republic A-10 Thunderbolt II do CFS 2/FS2000.

I raz jeszcze... Arcanum PL

Fajek, 18 września 2001, 14:53

Arcanum PL coraz bliżej, wiec i informacji na temat tej gry pojawia się coraz więcej. Polska wersja tego cRPG będzie unikalna w skali światowej. Dlaczego?

Powstaje quiz sportowy na podstawie serii Championship Manager

Sznur, 18 września 2001, 13:50

Po niedawnym ukazaniu się wersji demonstracyjnej najnowszego sezonu do Championship Managera, dla miłośników tego popularnego managera piłkarskiego szykuje się kolejna niespodzianka. Mianowicie londyński zespół King of the Jungle postanowił zrobić quiz sportowy na podstawie serii CM.

Oficjalna strona MechWarrior 4: Black Knight

Sznur, 18 września 2001, 13:39

Microsoft otworzył oficjalną stronę dodatku do najnowszej części gry strategicznej ze świata Battletech – MechWarrior 4: Black Knight. Nowa kampania, stworzona podobnie jak Vengeance przez Cyberlore Studios, zabierze nas na Kentares IV, gdzie ponownie będziemy ścierać się z wrogiem używając wielkich i potężnie uzbrojonych robotów bojowych.

Wirtualna Rozrywka działa ponownie

Fajek, 18 września 2001, 11:45

Po tygodniowej przerwie w działaniu, serwis Wirtualna Rozrywka rusza ponownie. Jak zwykle znajdziecie tam świeże informacje ze świata komputerowej rozrywki, recenzje, zapowiedzi oraz ciekawą publicystykę związaną w mniejszym lub większym stopniu z grami komputerowymi.

Wszystko się może zdarzyć ... czyli idealna cRPG

Solnica, 18 września 2001, 10:55

Czy zastanawialiście się kiedyś jak powinna wyglądać wasza wymarzona gra role-playing? Jeżeli tak to z pewnością zainteresuje Was nowy artykuł, który zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach.

Zapowiedź The Sims: Randka

Fajek, 18 września 2001, 10:53

Seria „The Sims” pod względem popularności i ilości sprzedanych egzemplarz plasuje się na szczycie wszelkich list i zestawień. Dlatego też nie powinien dziwić nas fakt, że producent gry, firma Maxis, wypuszcza kolejne dodatki tej gry. Po „Światowym Życiu” i „Balandze” nadchodzi czas na „Randkę”

Max Payne - PREMIERA!

Fajek, 18 września 2001, 09:36

After years of waiting... Dziś do sklepów trafia gra, która zrobiła niemałe zamieszanie w ciągu ostatnich kilku tygodni – Max Payne.

Black Thorn odroczony

Łosiu, 18 września 2001, 08:29

W związku z zeszłotygodniowym atakiem terrorystycznym i jego katastrofalnymi skutkami, wielu wydawców postanowiło odroczyć wydania swych gier traktujących, bądź tylko nawiązujących do tematu Nowego Jorku, budynku World Trade Center, III Wojny Światowej i terroryzmu. Nie inaczej jest z najnowszą pozycją firmy Ubi Soft, pt. „Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn” której wydanie również zostało przesunięte.

EverQuest: Trilogy w sklepach

Łosiu, 18 września 2001, 08:23

Specjalna edycja sieciowego hitu firmy Sony - EverQuest: Trilogy – trafiła dziś do zachodnich sklepów.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (18/09/01)

Fajek, 18 września 2001, 00:03

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.