Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2001, 09:36

autor: Fajek

Max Payne - PREMIERA!

After years of waiting... Dziś do sklepów trafia gra, która zrobiła niemałe zamieszanie w ciągu ostatnich kilku tygodni – Max Payne.

After years of waiting... Dziś do sklepów trafia gra, która zrobiła niemałe zamieszanie w ciągu ostatnich kilku tygodni – Max Payne.

W naszym kraju Max Payne będzie (a w zasadzie już jest) sprzedawany w pełni spolszczony, a w rolę tytułowego bohatera wcielił się Radosław Pazura.

„Agent specjalny DEA Max Payne jest najlepszym człowiekiem do odpowiedzialnego zadania, jakim jest zniszczenie źródeł narkotyku za wszelką cenę. Jako człowiek na krawędzi, nie mogący zapomnieć o potwornych wydarzeniach ze swojej przeszłości, gdy trzy lata temu jego rodzina została zamordowana przez członków gangu, znajdujących się pod wpływem Valkyra, będzie gotowy na poświecenie swojego życia, aby zniszczyć niebezpieczny narkotyk. Musi on w przebraniu przeniknąć w szeregi mafii działającej na terenie Nowego Jorku, odpowiedzialnej za dystrybucje narkotyku.”

Max Payne nieodwracalnie zmienił pojecie „gry akcji”, dzięki czemu jego popularność jest aż tak wielka.

W pudełku z grą, oprócz samej gry znajduje się podkładka pod mysz, oraz dodatkowy CD, zawierający: zawansowany edytor (możliwość tworzenia własnych poziomów, postaci, broni, a nawet dźwięków - edytować można niemal każdy element gry), zestaw oficjalnych tekstur, mody, tapety, trailery do Max Payne`a i Duke Nukem Forever, demo gry Serious Sam, oraz patch 1.01.

Max Payne PL, dostępny jest w rewelacyjnej cenie 99 zł!