Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 września 2001

Star Wars: Galactic Battleground – Demo

Solnica, 29 września 2001, 18:03

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LucasArts udostępnił grywalne demo Star Wars: Galactic Battleground. Jak zwykle znajdziecie je również w znajdującym się na naszym serwerze dziale Pliki.

Przygody Ryśka: Wyspa Miłości

Soulcatcher, 29 września 2001, 15:41

Dzisiaj za oknem ładna pogoda. Słoneczko sobie świeci i jakoś tak miło mi się zrobiło na duchu. Więc może czas na jakiś news lżejszego kalibru. Firma Lemon Interactive zapowiedziała wydanie na rynku polskim gry Przygody Ryśka: Wyspa Miłości będącej spolonizowaną wersją całkiem już znanego na zachodzie i pełnego roznegliżowanych pań tytułu Erotica Island.

Linia Fabularna w AO już za dwa tygodnie

Soulcatcher, 29 września 2001, 14:59

Jednym z poważniejszych zarzutów skierowanych pod adresem dotychczas obecnych na rynku pozycji z gatunku MMOCRPG jest brak wątku fabularnego, czyli innym słowem brak treści. Zgodnie z zapewnieniami firmy Funcom producenta Anarchy Online sytuacja ta ma się zmienić już za około dwa tygodnie.

Europa Universalis Gold w serii SuperGra już w sklepach

Sznur, 29 września 2001, 11:46

Niezgorszą niespodziankę wszystkim miłośnikom strategii przygotowała firma Lemon Interactive, wypuszczając dziś do sklepów na terenie całego kraju grę strategiczną Europa Universalis Gold. Ta uznana przez wielu za jedna z najciekawszych strategii turowych gra ukazała się w serii SuperGra w naprawdę przystępnej cenie 29,90 zł.

Publiczne beta testy sieciowej gry Red Dragon

Sznur, 29 września 2001, 10:53

Firma Cenega zaprasza wszystkich graczy do przetestowania turowej gry ekonomiczno-strategicznej Red Dragon, przeznaczonej do masowa, wieloosobowa gra sieciowej. Jej akcja rozgrywa się w krainie fantasy, gdzie każdy gracz wciela się w rolę feudalnego pana małej prowincji. Dostępnych jest siedem ras, różniących się zdolnościami magicznymi, siłą armii czy umiejętnościami manualnymi co przekłada się na efektywność pracy rzemieślników.

Akimbo: Mistrz Kung Fu już w październiku

Sznur, 29 września 2001, 09:26

Już w październiku na polskim rynku, za sprawą firmy Techland, pojawi się Akimbo: Mistrz Kung-Fu należący do znacznie zaniedbanego ostatnio gatunku zręcznościowych platformówek. Na dodatek jest to produkt polskiego zespołu developerskiego Iridion Interactive, który wykonaniem oraz grafiką bije na głowę większość zachodnie tytułów tego typu.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (29/09/01)

Solnica, 29 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.