Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 września 2001

Ultima - remakowe szaleństwo

Sznur, 4 września 2001, 17:06

Zapewne każdy gracz przynajmniej słyszał o jednej z najsłynniejszych serii gier cRPG stworzonej ponad dwadzieścia lat temu przez Richarda Garriota. Mowa oczywiście o serii Ultima, składającej się z jedenastu części (nie licząc Akalabeth) epickiej sagi o Avatarze, która ostatecznie wyewoluowała we wciąż bardzo popularną grę massive multiplayer online – Ultima Online. Ponieważ producent zaprzestał tworzenia kolejnych części na Ultima IX, za ożywienie legendy zabrało się bardziej lub mniej profesjonalne środowisko fanów.

Rozpoczynamy konkurs Final Fantasy

Michał Bobrowski, 4 września 2001, 16:47

Do polskiej premiery filmu Final Fantasy coraz bliżej (na ekranach kin pokaże się on 28 września...). Dzięki uprzejmości firmy Worner Bros. Poland mieliśmy już możliwość zapoznania się z nim, czego owocem są artykuły zamieszczone jakiś czas temu w dziale Publicystyka. Dzisiaj natomiast zapraszamy was do udziału w konkursie związanym z tym filmem.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (04/09/01)

Michał Bobrowski, 4 września 2001, 14:50

Od dłuższego czasu nie były uaktualniane numery czasopisma Click! w naszym dziale Przegląd Prasy. Dzisiaj jednak sytuacja uległa diametralnej zmianie...

World of Warcraft - kolejny film

Fajek, 4 września 2001, 13:32

Wczoraj na łamach naszego serwisu zamieściliśmy intro do najnowszej gry ze stajni Blizzarda – World of Warcraft. Dziś możecie od nas pobrać film przedstawiający samą grę.

Premiera pięciu remake'ów

Sznur, 4 września 2001, 13:09

Firma PlayIt postanowiła przypomnieć nam kilka niezapomnianych gier sprzed lat, wydając je w atrakcyjnej cenowo serii REMAKE. Właśnie dzisiaj odbyła się premiera pięciu takich tytułów, z których wszystkie ukazały się w bardzo przystępnych cenach 49 PLN.

Zapowiedź Original War

Fajek, 4 września 2001, 12:25

Gatunek gier typu RTS od pewnego czasu popadł w marazm, spowodowany brakiem oryginalnych pomysłów. Ten stan ma szansę zmienić gra, której nawet tytuł stara się być oryginalny. A brzmi on – Original War.

Nagrodzeni na ECTS

Łosiu, 4 września 2001, 10:47

Londyńskie targi ECTS dobiegają końca, wczoraj zostały przyznane wyróżnienia, a oto lista nagrodzonych.

Recenzja Legend of the Prophet and the Assassin

Fajek, 4 września 2001, 10:44

Czy jest ktoś, kogo nie fascynowały rycerskie legendy? Ogromne zamki, błędni rycerze, mityczne potwory i czarodzieje, wyprawy przeciw niewiernym. Czy dzisiaj masz ochotę jeszcze raz zanurzyć się w ten magiczny świat? Świat, który odszedł już na zawsze...

Wkrótce GeForce3 Ultra

Łosiu, 4 września 2001, 08:58

Światowy lider w dziedzinie kart graficznych, firma Nvidia zapewniła na targach ECTS, że do sześciu tygodni przedstawi swój najszybszy chip graficzny nazwany oficjalnie - GeForce3 Ultra.

Cyberpunkowa produkcja z Phantagram Interactive

Łosiu, 4 września 2001, 08:50

Koreański wydawca, firma Phantagram Interactive, przedstawił na targach ECTS film ukazujący najnowszą produkcję zespołu Trilobyte Graphics o tytule: Duality.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (04/09/01)

Fajek, 4 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.