Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 września 2001

Nowe premiery na świecie

Sznur, 27 września 2001, 15:33

Do sklepów na zachodzie trafiły dwie gry logiczne przeznaczone przede nie tylko dla młodszych graczy ale również dla wszystkich miłośników konstruowania. THQ wypuściło grę Hot Wheels Mechanix, opartą na znanej serii samochodów-zabawek. W grze konstruujemy i dowolnie modyfikujemy swoje pojazdy, aby później brać udział w wyścigach rozgrywanych na ośmiu różnych trasach. Duża ilość dostępnych części i modyfikacji pozwala na stworzenie wymarzonego samochodu.

Recenzja Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi

Solnica, 27 września 2001, 14:52

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami polską premierą gry Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi, na naszych stronach znajdziecie dzisiaj recenzję tego tytułu.

Nastał czas na kompilacje przebojowych hitów

Sznur, 27 września 2001, 14:26

Kilku zachodnich wydawców postanowiło przypomnieć swoje przebojowe serie gier wydając je w formie kompilacji. Już dzisiaj dwie z nich trafiły do zachodnich sklepów. Sierra Inc. przygotowała pakiet strategii ekonomicznych Acropolis, Blizzard komplet Diablo Battle Chest, natomiast Electronic Arts przygotowuje niespodziankę w postaci Command & Conquer: Theater of War.

Czym będzie PainKiller?

Sznur, 27 września 2001, 13:23

Na to pytanie w dalszym ciągu ciężko znaleźć odpowiedź, gdyż kolejna wiadomość z firmy Lemon Interactive dotyczy właściwie braku wiadomości. A przecież właśnie dzisiaj, 27 września, na ich angielskojęzycznej stronie miały zostać ujawnione szersze informacje o najnowszej grze będącej w fazie produkcji, znanej pod nazwą PainKiller.

Trzy interaktywne dema jednostek z gry Starmageddon

Sznur, 27 września 2001, 12:38

Trwa gorączkowe oczekiwanie na październikową premierę polskiej strategii kosmicznej Starmageddon firmy Lemon Interactive. Ponieważ wciąż jeszcze nie ma oficjalnej wersji demonstracyjnej gry, jej twórcy postanowili przybliżyć graczom najciekawsze elementy udostępniając interaktywne dema kilku jednostek.

Jak zmodyfikować Battle of Britain?

Michał Bobrowski, 27 września 2001, 11:08

Miłą niespodziankę dla sympatyków gier symulacyjnych, (którzy jednocześnie potrafią co nieco programować...) podała firma Rowan. Po długim oczekiwaniu udostępniony został wreszcie kod źródłowy do ostatniej ich produkcji - Battle of Britain.

„Dwóch to za dużo” – nowy materiał w Hyde Park’u

Solnica, 27 września 2001, 10:28

Chciałbym zaprosić Was dzisiaj do lektury opowiadania które zamieściliśmy właśnie w znajdującym się na naszych stronach Hyde Park’u. Mnie osobiście bardzo się spodobało, a Wam? Jak zwykle na wasze opinie czekamy na naszym forum dyskusyjnym.

Train Sim Roundhouse w sprzedaży

Łosiu, 27 września 2001, 08:50

Train Sim Roundhouse, pierwszy dodatek do Microsoft Train Simulator, stworzony przez firmę Abacus Software znalazł się na zachodnich półkach sklepowych.

City of Heroes czyli nieco inny MMOcRPG

Solnica, 27 września 2001, 08:36

Słysząc określenie MMOcRPG od razu przychodzą nam na myśl takie tytuły jak: Ulitima Online, Everquest czy też Anarchy Online, czyli gry osadzone w klimatach fantasy ewentualnie sci-fi. Zapowiedziany właśnie City of Heros to również pozycja z gatunku MMOcRPG, jednak tworzący ją ludzie z Cryptic Studios postanowili nie powielać schematów i stworzyć coś bardziej oryginalnego.

Matt Hoffman's Pro BMX ukończony

Łosiu, 27 września 2001, 08:29

Wszystkich fanów sportów wyczynowych, w tym szaleńczej jazdy na popularnym BMX’ie, rozgrzeje wiadomość o tym, iż pecetowa wersja gry Matt Hoffman's Pro BMX została ukończona i oficjalnie otrzymała status „Gold”.

JumpGate w zachodnich sklepach

Łosiu, 27 września 2001, 08:23

JumpGate, kosmiczny symulator przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej w sieci Internet firmy 3DO, znanej głównie z niezapomnianej serii gier Might & Magic oraz Heroes of Might & Magic, znalazł się w sprzedaży.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (27/09/01)

Solnica, 27 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.