Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 września 2001

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (10/09/01)

Michał Bobrowski, 10 września 2001, 15:45

Dzisiaj zapraszamy was do zapoznania się z kolejnym, 19 numerem czasopisma Click!, który ukaże się na rynku 13 września.

Demo Spider-Man'a

Fajek, 10 września 2001, 14:57

Kto z nas nie czytał komiksów z przygodami Człowieka-Pająka? Wraz z Superman’em była to ulubiona postać, którą zawsze chciałem zostać. Niestety nie było to możliwe, pomijając nawet moją wrodzoną arachnofobię.

Nowe zabezpieczenia przed kopiowaniem CD

Sznur, 10 września 2001, 13:46

Jak podaje najnowszy The Wall Street Jounal Europe najwięksi potentaci branży fonograficznej podjęli kolejną próbę walki z piractwem muzycznym. Po ukróceniu sławetnej działalności Napstera tym razem postanowili zastosować nowoczesne zabezpieczenia płytek CD Audio.

Matrix Games wyda Starship Unlimited II

Sznur, 10 września 2001, 12:50

Firma Matrix Games, znana dotychczas przede wszystkim z produkcji dodatkowych kampanii do popularnych gier strategicznych (głównie do Steel Panthers World at War), postanowiła wydać sequel kosmicznej strategii turowej zespołu ApeZone - Starship Unlimited II.

ASUS poległ...

Fajek, 10 września 2001, 12:38

ASUS – od wielu lat niedościgniony pod względem ilości produkowanych płyt głównych, wreszcie poległo i to na rzecz firmy Elitegroup, producenta płyt głównych ECS!

Recenzja Schizm: Prawdziwe Wyzwanie

Fajek, 10 września 2001, 10:51

Tym razem nie będę namawiał Was do przeczytania recenzji, starał się zachęcić abyście do niej zajrzeli, nie tym razem. Dlaczego? Bo każdy kto na dźwięk słowa Schizm dostaje delikatnego drżenia dłoni już pewnie ową recenzję czyta. A co z pozostałymi, którzy nie bardzo się orientują co to za gra „ten” Schizm?

Dimitri - kolejny projekt LionHead Studios

Łosiu, 10 września 2001, 08:17

Prace nad Black & White 2 trwają, zapowiada się kolejna wielka gra, jednak okazuje się że nie jest to wszystko czym chce nas zaskoczyć LionHead Studios. W wywiadzie przeprowadzonym przez serwis GameSpot, Peter Molyneux przyznał że obok Black & White 2, LionHead Studios pracuje też nad kolejnym projektem nazwanym Dimitri.