Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 września 2001

Polonizacja Myst III: Exile

Fajek, 12 września 2001, 14:46

Firma Play-It przekazała nam informacje na temat polonizacji oraz wydania gry Myst III: Exile w naszym kraju. Podobno wszystkie prace polonizacyjne zostały zakończone i w tym momencie trwa implementacja tekstów do kodu gry.

Recenzja Screamer 4x4

Fajek, 12 września 2001, 14:00

Dobre gry traktujące o samochodach nie pojawiają się zbyt często na naszych kochanych komputerach domowych. Pewnie, że raz czy dwa razy do roku mamy powód do zadowolenia, wynikający z pojawienia się na rynku takiego tytułu jak Colin McRae Rally czy Rally Championship. Są to jednak gry tego samego gatunku. Co w takim razie z tymi, którzy nie przepadają za niskim zawieszeniem, połyskującym lakierem, sportowym wydechem i zapierającą dech w piersiach prędkością?

Phantasy Star Online wkrótce na PC

Sznur, 12 września 2001, 13:52

Jeden z największych producentów i wydawców gier na konsole – firma Sega – postanowił przenieść najnowszą wersję sieciowej gry cRPG Phantasy Star Online na platformę PC. W zamierzeniach producenta PSO ma stać się pierwszą ogólnoświatową grą cRPG.

Ostatnia szansa na Action Plus...

Michał Bobrowski, 12 września 2001, 13:44

Dzisiaj rozlosowaliśmy nagrody w 3 edycji konkursu związanego z czasopismem Action Plus i... uruchomiliśmy czwartą, ostatnią już edycję tego konkursu. Zapraszamy do udziału. A tymczasem - nagrody otrzymują...

Premiera Ground Control - Złota Edycja

Sznur, 12 września 2001, 13:28

W dniu dzisiejszym firma PlayIt wypuściła do sklepów na terenie całego kraju grę Ground Control - Złota Edycja. Ground Control to połączenie znanego wszystkim trybu RTS z niesamowitą grafiką trójwymiarową, która wcześniej była niespotykana w grach tego rodzaju.

Zapowiedź Jazz i Faust

Fajek, 12 września 2001, 11:42

Jazz i Faust to gra przygodowa opowiadająca o perypetiach dwóch młodzieńców. Jazz to przemytnik, szmuglujący co się da. Pochodzi z kraju, w którym chciwość jest siłą napędową życia. Mimo że jest pragmatykiem, to i tak zawsze wpakuje się w ryzykowne przedsięwzięcia. Nic dziwnego, że często ponosi porażki. Faust natomiast urodził się po drugiej stronie morza. Jest kapitanem własnego statku, co nie przeszkadza mu oddawać się wielogodzinnym marzeniom i rozmyślaniom. Ot, taki sobie romantyk – nie postrzega świata jako obiektu dającego mu życie, przyjemności i korzyści, tylko jako inspirację do rozważań i kontemplacji.

Nowe szalone wyścigi z Manty

Łosiu, 12 września 2001, 11:24

Nowy krajowy dystrybutor, firma Manta Multimedia, poinformował, że gra od kilku tygodni figurująca w jej planie wydawniczym pod enigmatycznym tytułem „Spanking Runners”, otrzymała oficjalną polską nazwę „Wyścig Wykrętów”.

160GB od Maxtora

Fajek, 12 września 2001, 09:39

Wczoraj Maxtor anonsując swój nowy dysk twardy pobił kolejny rekord pojemności dla urządzeń w standardzie ATA. Jest to pierwszy dysk działający z prędkością 7200rpm i wykonany w standardzie ATA-133, a jego pojemność wynosi 160GB!

Restrukturyzacja Interplay

Łosiu, 12 września 2001, 09:21

Znany wszystkim graczom wydawca, odpowiedzialny między innymi za powstanie słynnej serii Fallout czy Baldur's Gate - Interplay Entertainment w obliczu swych dużych kłopotów finansowych w porozumieniu ze swymi akcjonariuszami, w tym największym Titus Interactive podjął decyzje o restrukturyzacji firmy.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (12/09/01)

Fajek, 12 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.