Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 września 2001

Motor City Online – beta test dla każdego (prawie)

Solnica, 23 września 2001, 14:36

Kilka dni temu pisaliśmy o rozpoczęciu open beta testów Motor City Online i warunkach jakie należy spełnić aby wziąć w nich udział, czyli np. konieczności zamówienia CD z wersją beta gry. Po namyśle EA postanowił nieco zmienić zasady dystrybucji klienta MCO i udostępnił go również w Internecie.

Data wydania C&C: Red Alert 2: Yuri’s Revenge – aktualizacja

Solnica, 23 września 2001, 14:25

Electronic Arts poinformował o nieznacznym przesunięciu daty wydania najnowszego tytułu z serii Command & Conquer – noszącego podtytuł Yuri’s Revenge dodatku do Red Alert 2.

Another War – poszukiwani betatesterzy

Solnica, 23 września 2001, 14:10

Firma Mirage Interactive poszukuje betatesterów do swojej najnowszej gry na PC zatytułowanej Another War.

Kontratak Diablo...

Michał Bobrowski, 23 września 2001, 11:13

Niezwykle interesującą sytuację można zaobserwować przeglądając ostatnie NPD, raporty sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych. Od dobrego miesiąca trwa tam prawdziwa batalia pomiędzy serią Sims i Diablo II.

Magic & Mayhem: The Art of Magic coraz bliżej...

Michał Bobrowski, 23 września 2001, 11:03

Dobra wiadomość dla miłosnków gry Magic & Mayhem Jak poinformowała firma Bethesda druga część tej ciekawej gry, opatrzona podtytułem „The Art of Magic” w przyszłym tygodniu powędruje do tłoczni, co oznacza, że najprawdopodobniej na początku października znajdzie się na amerykańskich półkach sklepowych.

Nie tylko gry się opóźniają...

Michał Bobrowski, 23 września 2001, 10:40

Trzeba uczciwie przyznać, że nagminne opóźnienia zarówno polskich, jak i światowych premier wielu ciekawych tytułów potrafią „napsuć wiele krwi”. Okazuje się jednak, że nie jest to tylko domena wydawców gier. Oto firma niejakiego Billa G. właśnie ogłosiła, że amerykańska premiera Xbox’a znów się opóźni...