Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 września 2001

Za miesiąc premiera Original War

Sznur, 16 września 2001, 14:23

Jak poinformował nas CD Projekt premiera Original War odbędzie się już za miesiąc. Ten bardzo ciekawy i nietypowy RTS z elementami RPG, stworzony przez czeski zespół Altar Interactive, wydany zostanie w cyklu eXtra Gra, co oznacza, że będzie kosztowała jedynie 29,90 złotych.

Taktyczna gra akcji Callsign: Charlie zapowiedziana

Sznur, 16 września 2001, 13:25

Słowacki zespół Outsider Development przyznał, że pracuje nad taktyczną grą akcji 3D w stylu Delta Force czy serii Tom Clancy’s Rainbow Six, zatytułowaną Callsign: Charlie. Fabuła gry przeniesie nas w realia krwawej wojny Wietnamskiej rozgrywające się w latach 1964 – 1975.

Demo Return to Castle Wolfenstein

Fajek, 16 września 2001, 12:03

I wreszcie jest! Demo Return to Castle Wolfenstein ujrzało w końcu światło dzienne. Ściślej rzecz biorąc nie jest to do końca demo a tzw. „multiplayer test”.

Ankiety: Na kogo oddasz głos ... ? i Jaki system operacyjny ?

Soulcatcher, 16 września 2001, 10:31

Czy tego chcemy czy nie poza słodką sielanką rozgrywającą się w naszych wirtualnych grach, otacza nas bardzo rzeczywisty świat. To jakie będą wyniki wyborów parlamentarnych ma realny wpływa na jakość naszego życia przez kolejne lata. Czas więc uderzyć się w pierś, zakrzyknąć: „Ja też jestem Polakiem” i ruszyć na wybory. Dzisiaj proponujemy wam możliwość wyrażenia swoich opinii o kłębiącym się, krzyczącym i rozpychającym tłumie partii politycznych.

Gry z Britney Spears na początku 2002

Sznur, 16 września 2001, 10:05

THQ Inc. Poinformował o podpisaniu umowy z Britney Brands Inc., na mocy której wizerunek jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop – Britney Spears trafi do gier komputerowych.

Poprawki do MS Flight Simulator

Mariusz Klamra, 16 września 2001, 09:04

Po krótkim milczeniu Microsoft ogłosił jednak, że w najnowszej wersji swojego symulatora lotnictwa cywilnego, Flight Simulator 2002, usunie z mapy Nowego Jorku kompleks World Trade Center. To jednak nie wszystkie zmiany.

Czy chcesz wygrać Arcanum?

Michał Bobrowski, 16 września 2001, 07:40

Weź udział w wielkiej „Przypowieści o Maszynach i Magyi”. Arcanum to niespotykany dotychczas świat, w którym magia przeplata się z technologią, a podróżnik może ująć w rękę zarówno pistolet jak i ognisty miecz. Najwyższy czas, abyś również poznał jego tajemnice... Dlatego też, wspólnie z firmą Play It zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie!