Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 września 2001

Red Faction w wersji komercyjnej

Fajek, 19 września 2001, 16:13

Niedawno pisałem na temat tzw. komercyjnej wersji Red Faction, która będzie sprzedawana w naszym kraju. Dziś mam dla Was nieco więcej szczegółów.

I... ponownie Wisławski...

Michał Bobrowski, 19 września 2001, 15:18

Firma LEM poinformowała dzisiaj, że w pracach lokalizacyjnych kolejnej gry z serii Rally Championships, tym razem opatrzonej podtytułem Xtreme, udział bierze znany polski pilot rajdowy Maciej Wisławski. Nie jest to pierwsza gra z jego udziałem – Maciej Wisławski wspólnie z Martyną Wojciechowską użyczyli głosu w poprzedniej części Rally Championship.

Athlon XP - a co to takiego?

Fajek, 19 września 2001, 15:06

Nie od dziś wiadomo, że procesory AMD przy takim samym taktowaniu co konkurencyjne układy Intela, są dużo bardziej wydajne. Jednak na wielu ludzi magia megaherców działa dużo bardziej niż fachowe testy. AMD postanowiło coś z tym zrobić!

NHL 2002 w sklepach... na zachodzie!

Fajek, 19 września 2001, 14:05

EA Sports – odział firmy Electronic Arts, znany chyba każdemu, kto zetknął się z grami sportowymi. Stało się już tradycją, iż co roku na półki sklepowe trafia kolejna seria gier spod znaku EA Sports oznaczona kolejną cyferką.

Ostatnia edycja konkursu Action Plus zakończona

Rafii, 19 września 2001, 13:58

Dzisiaj rozlosowaliśmy nagrody w czwartej i ostatniej edycji konkursu tematycznie powiązanego z czasopismem Action Plus. A ten dzień okazał się szczęśliwy dla...

Rails Across America już w zachodnich sklepach

Sznur, 19 września 2001, 13:29

W dniu dzisiejszym do zachodnich sklepów trafiła bardzo ciekawa strategia ekonomiczna Rails Across America ze stajni Strategy First. Gra pomysłem nawiązuje do cenionej przez strategów serii Railroad Tycoon, gdzie będziemy budować i zarządzać złożonymi strukturami trakcji kolejowej w realistycznych warunkach ekonomicznych.

Fallout Tactics - aktualizacja poradnika

Solnica, 19 września 2001, 12:25

Po raz kolejny uaktualniliśmy znajdujący się na naszych stronach poradnik do Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Recenzja Z: Steel Soldiers

Fajek, 19 września 2001, 11:41

Kapitan Zod powrócił! A wraz z nim całe zastępy jego metalowej armii żywiącej się olejem i paliwem rakietowym! 5 długich lat musieliśmy czekać na sequel gry „Z” – niekonwencjonalnego RTS’a, okraszonego dużą dawką humoru.

Anarchy Online za darmo !?!

Solnica, 19 września 2001, 10:04

Tak, tak, ale niestety tylko przez siedem dni od momentu utworzenia konta. W ten sposób wielu graczy będzie mogło zapoznać się z tym bardzo ciekawym tytułem MMOcRPG bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zakupem gry i abonamentem.

Commandos 2 jutro w sklepach

Łosiu, 19 września 2001, 08:12

No nareszcie! Jak poinformowała firma Eidos Interactive, długo oczekiwana gra Commandos 2: Men of Courage trafi do zachodnich sklepów 20 września, czyli już jutro.

Halo na PC??

Łosiu, 19 września 2001, 08:09

Sytuacja dotycząca platformy, na którą zastanie wydana najnowsza gra akcji Microsoftu – Halo - , nadal pozostaje nie jasna. Gigant z Redmond otworzył oficjalną stronę Halo i widniejący na niej napis „Coming soon, only on the Xbox video game system.” jednoznacznie przekreśla wydanie PC, jednak...

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (19/09/01)

Fajek, 19 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.