Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 września 2001

Command & Conquer Theater of War

Fajek, 6 września 2001, 16:09

Westwood Studios zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży pakietu pod nazwą Command & Conquer Theater of War, zawierającego 4 najlepsze tytuły z serii Command & Conquer.

Microsoft promuje Xboxa

Fajek, 6 września 2001, 15:39

Kolejnych trzech partnerów dołączyło do wielkiej machiny marketingowej Microsoftu, jaką będzie przyszła promocja Xboxa na świecie.

Zapowiedź Tom Clancy Ghost Recon

Fajek, 6 września 2001, 12:54

Tom Clancy. Nie każdy musi od razu kojarzyć to nazwisko. Ale każdy na pewno kojarzy tytuł bestsellera jakim było "Polowanie na Czerwony Październik". To właśnie Tom Clancy, właściciel skromnej firmy ubezpieczeniowej, spróbował sił w literaturze sensacyjnej. Jaki był tego efekt ? Sprzedaż w olbrzymim nakładzie, ekranizacja z doborową obsadą i zyskanie miana "kultowej" powieści.

Demo Max Payne - już jest!!!

Fajek, 6 września 2001, 10:16

Dzięki Joe Sieglerowi z 3D Realms (thanks Joe) udostępniamy Wam jako pierwsi w Polsce demo gry, która stała się niekwestionowanym hitem ostatnich tygodni, demo Maxa Payne’a.

Red Faction o krok od wydania

Łosiu, 6 września 2001, 09:39

Teraz szczególnie dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier akcji/FPP, a szczególnie tych, którym podobało się niedawno opublikowane demo Red Faction. Mianowicie Red Faction dorobiło się statusu „Gold” i już 20 września znajdzie się w sprzedaży.

Oblivion Lost zapowiedziany

Łosiu, 6 września 2001, 09:05

Zespół GSC Game World, twórca między innymi Cossacks: European Wars ujawnił garść szczegółów dotyczących swego najnowszego projektu, gry Oblivion Lost.

Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor - oficjalnie „Gold”

Łosiu, 6 września 2001, 08:58

Potwierdziły się wczorajsze nieoficjalne doniesienia serwisu GameSpyDaily dotyczące „złotego” statusu Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor. Firmy Ubi Soft oraz Stormfront Studios oficjalnie potwierdziły tą informację i już 25 września możemy spodziewać się premiery gry.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (06/09/01)

Fajek, 6 września 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.