Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2001, 16:33

autor: Janusz "Solnica" Burda

„Sniper” zapowiedziany

IncaGold i Xicat Interactive ponownie połączyły swoje siły, wynikiem czego jeszcze w tym roku na półki sklepowe powinna trafić ich kolejna gra - Sniper.

IncaGold i Xicat Interactive ponownie połączyły swoje siły, wynikiem czego jeszcze w tym roku na półki sklepowe powinna trafić ich kolejna gra - Sniper.

Sniper to wykorzystująca engine LithTech gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Jej akcja umiejscowiona została w latach osiemdziesiątych zeszłego stulecia w wielu miastach porozrzucanych po całym Świecie np.: Chicago, Las Vegas, Rzym, itd. Do dyspozycji gracza oddanie zostanie bogaty asortyment różnego rodzaju broni (biorąc pod uwagę tytuł gry z pewnością znajdzie się tam kilkanaście ciekawych „snajperek” :-) Jak obiecują autorzy, gra ta zawierać będzie w sobie szereg ciekawych rozwiązań, które mają wyróżniać ten tytuł na tle konkurencji a zabawę uczynić bardziej atrakcyjną. Interesująca fabuła możliwość planowania ataków, wyszukiwanie celów, konieczność zajęcia strategicznych punktów z których najlepiej przeprowadzić „exterminację” wrogich celów, to wszystko Sniper zaoferuje graczom zamiast nudnego, ciągłego strzelania do kolejnych, pojawiających się na ekranie przeciwników.

Obietnice, obietnicami a jak będzie naprawdę przekonamy się jak już wcześniej wspomniałem pod koniec tego roku. Szczerze mówiąc, patrząc na poprzednie gry IncaGold nie liczyłbym na zbyt wiele, ale oczywiście mogę się mylić :-)