Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 października 2001

Neocron beta test - pierwsze kasowanie postaci

Sznur, 1 października 2001, 18:30

Pod znakiem zapytania stoi październikowa premiera Neocrona – cyberpunkowego massive multiplayer online. Z powodu trudności ze zbalansowaniem gry jutro zostaną zmazane wszystkie postacie trwającego od ponad miesiąca beta testu. Twórcy gry przyznają, że muszą jeszcze raz dokładnie przyglądnąć się tworzeniu postaci, gdyż efekty końcowe nie są takie jakich się spodziewali.

Zakończyliśmy konkurs "Rally Championship Xtreme"

Rafii, 1 października 2001, 18:21

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Rally Championship Xtreme”. Przypomnijmy iż do wygrania było 10 egzemplarzy gry Rally Championship Xtreme. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Licomp Empik Multimedia.

Poradnik do Arcanum – część I

Solnica, 1 października 2001, 17:22

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami rozpoczęliśmy dzisiaj publikację poradnika do Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi.

O wersji demo Star Wars: Galactic Battleground słów kilka...

Michał Bobrowski, 1 października 2001, 16:30

Muszę przyznać, że jako wielki miłośnik świata Gwiezdnych Wojen (Niech żyje Imperium... :-) z niecierpliwością czekałem na pojawienie się wersji demo Star Wars: Galactic Battleground, gry która miała zmyć „niesmak” jaki wielu graczom pozostał po zupełnie nieudanym Force Commander. Dzięki mojemu redakcyjnemu koledze Solnicy wspomniane demo pojawiło się na naszej stronie już sobotę, dlatego też po przyjściu do pracy od razu zabrałem się za „testowanie” Star Wars: Galactic Battleground i przeżyłem szok!!!

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (01/10/01)

Michał Bobrowski, 1 października 2001, 14:50

W dniu dzisiejszym w naszym dziale Przegląd Prasy znajdziecie spis zawartości październikowych numerów dwóch czasopism. Pierwszym z nich jest Świat Gier Komputerowych, drugim natomiast – Action Plus.

Nowości firmy Techland

Sznur, 1 października 2001, 13:41

Firma Techland przysłała nam garść informacji o swych najnowszych planach wydawniczych. Według nich już w październiku ukaże się The House of the Dead 2, znana kontynuacja gry firmy Sega utrzymana w konwencji horroru. Firma Techland została wyłącznym dystrybutorem tej gry w Polsce i zamierza wydać ją w cenie 129 zł.

Konkurs "Schizm: Prawdziwe Wyzwanie " zakończony

Rafii, 1 października 2001, 13:21

Miło nam poinformować, że rozlosowaliśmy nagrody w konkursie „Schizm: Prawdziwe Wyzwanie”. Przypomnijmy iż do wygrania było 6 nagród. Nagrodą główną była gra Schizm oraz dodatkowo kubek i soundtrack Schizm, następne pięć nagród to gra Reah+AD 2044 plus wymienione dodatki. Nagrody zostały ufundowane przez firmę LK Avalon.

Polska premiera Arcanum: Przypowieść o Maszynach & Magyi

Sznur, 1 października 2001, 13:16

Wraz z pierwszym dniem października firma PlayIt nareszcie wypuściła do sklepów długo oczekiwaną grę zespołu Troika Games – Arcanum: Przypowieść o Maszynach & Magyi. Do wszystkich zainteresowanych cRPG już od dłuższego czasu docierały niezwykle pochlebne opinie na temat tytułu, wzorującego się głównie na serii Fallout, ale czerpiącego pomysły również z innych gier (Might & Magic, Planescape).

Return to Castle Wolfenstein – plotki, ploteczki

Solnica, 1 października 2001, 10:52

Wszyscy zachwycamy się jaki to wspaniały będzie Return to Castle Wolfenstein (a przynajmniej uważa tak większość osób które miały możliwość zapoznania się z opublikowaną nie tak dawno multiplayer’ową wersją testową tej gry), a tym czasem po sieci krążą plotki które mogą zmącić ten entuzjazm i zasiać w nas ziarnko niepokoju.

Warlords Battlecry 2 zapowiedziane

Solnica, 1 października 2001, 09:46

Nieco przypadkowo, bo na reklamówce dodawanej do pudełka z Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor, które w zeszłym tygodniu trafiło na półki sklepowe, zaanonsowana została druga część Warlords Battlecry.

Avernum 3

Łosiu, 1 października 2001, 09:21

Zapewne widząc ten tytuł oczy wielu z was zaszkliły, a ciśnienie krwi znacznie się podniosło. Tak, to nie żarty firma Spiderweb Software w oficjalnej informacji prasowej zapowiedziała wydanie trzeciej, finalnej części tej cRPG-owej trylogii.

Myth II: Worlds w zachodnich sklepach

Łosiu, 1 października 2001, 09:16

Wszystkim fanom gier strategicznych firma Take 2 zrobiła naprawdę niezłą niespodziankę. Spytacie czemu? Już mówię. W zachodnich sklepach pojawiła się trzypłytowa pozycja o tytule Myth II: Worlds. Spytacie co to? Też mówię. To specjalny zestaw zawierający pełną wersję gry Myth II: Soulblighter oraz całą masę specjalnych dodatków, kompilacji i dodatkowych poziomów.

Nowości z Fishtank Interactive (01/10/01)

Łosiu, 1 października 2001, 09:11

Firma Fishtank Interactive zaktualizowała swój plan wydawniczy, przyspieszając tym samym wydanie kilku ciekawych tytułów. Teraz S.W.I.N.E. oczekiwany jest pod koniec października, Etherlords dokładnie 8 listopada, a AquaNox 11 października.