Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 października 2001

Co nowego w dziale Sklep?

Michał Bobrowski, 3 października 2001, 17:22

Miło nam poinformować, że kolejny dział Serwisu Informacyjnego GRY-OnLine został uruchomiony „na pełną skalę”. Jesteśmy przekonani, że dzięki całkowicie nowemu układowi nasz dział Sklep stanie się ulubionym miejscem wielu osób dokonujących zakupów za pośrednictwem Internetu.

Postępy w pracach nad polskim Echelonem

Sznur, 3 października 2001, 17:18

Jak informuje firma Topware Poland, prace lokalizacyjne przy futurystycznym symulatorze Echelon zbliżają się ku końcowi. Zakończono już prace nad tłumaczeniem wszystkich tekstów na język polski oraz nagrano wszelkie pliki dźwiękowe. Teraz wszystkie materiały mają zostać przesłane do producenta, czyli rosyjskiej firmy Buka, która zajmie się ich implementacja. Echelon powinien być dostępny w sprzedaży na przełomie października i listopada.

Na jesienne wieczory - Monopoly Tycoon

Sznur, 3 października 2001, 16:57

CD Projekt przygotowuje się do wydania gry strategiczno ekonomicznej, która powinna zapewnić nam rozrywkę na chłodne listopadowe wieczory. Będzie to Monopoly Tycoon firmy Infogrames, oparty przede wszystkim na znanej salonowej grze planszowej.

Polska strona The Wiggles...

Michał Bobrowski, 3 października 2001, 13:58

Firma CD Projekt poinformowała o uruchomieniu oficjalnej, polskiej strony gry The Wiggles. Znajdziemy tam m.in. podstawowe informacje na temat tej ciekawie zapowiadającej się strategii, jak również bogata galerię zarówno szkiców, jak i screenshotów.

Zrobić własną grę? Proszę bardzo

Sznur, 3 października 2001, 13:32

Już niedługo każdy kto kiedykolwiek myślał o stworzeniu własnej gry komputerowej będzie miał możliwość spełnić swe marzenia i to w bardzo przyjemny sposób. Stanie się to za sprawą firmy LEM, która zamierza wydać program „3D GameMaker” firmy Actualize, znanej z serii wyścigów Rally Championship.

Zapowiedź Dark Age of Camelot

Solnica, 3 października 2001, 12:37

Ostatnimi czasy da się zauważyć dość duży wysyp informacji na temat nowych tytułów z gatunku MMOcRPG, które w bliższym lub dalszym czasie powinny pojawić się na rynku. Jedną z takich gier jest osadzony w czasach Króla Artura i Rycerzy Okrągłego Stołu „Dark Age of Camelot”.

Intel Celeron 1200MHz

Solnica, 3 października 2001, 11:35

Zapewne w odpowiedzi na przedstawiony ostatnio przez AMD procesor Duron z zegarem 1.1MHz, Intel wypuścił na rynek nowego Celerona taktowanego 1.2MHz, na dodatek w takiej samej cenie (103$) jak chip konkurencji.

Command & Conquer: Renegade przesunięte na później

Solnica, 3 października 2001, 10:48

Electronic Arts poinformował o przesunięciu na później daty wydania Command & Conquer: Renegade – opracowywanej przez Westwood Studios, kolejnej, tym razem wykorzystującej grafikę 3D gry opartej na znanym i sprawdzonym temacie konfliktu pomiędzy siłami NOD i GDI.

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor – kłopoty

Solnica, 3 października 2001, 09:58

Przychodzą czasami takie chwile, że cieszę się, iż w Polsce większość gier wychodzi z „kilkudniowym” opóźnieniem. A dlaczego? Dlatego, że coraz częściej pojawiające się na półkach sklepowych nowe tytuły posiadają szereg bardzo nieprzyjemnych błędów, które czasami wręcz całkowicie uniemożliwiają zabawę nowym nabytkiem.

Kolejne kombinacje w dziedzinie nazewnictwa kart graficznych

Łosiu, 3 października 2001, 08:10

Firma ATI po wczorajszej premierze najnowszej karty graficznej Radeon 7500, niejako idąc w ślady swego największego konkurenta nVidii zmieniła nazewnictwo swych kart graficznych.

Oficjalna strona Asheron's Call: Dark Majesty

Łosiu, 3 października 2001, 08:02

Jakoś tak ostatnio zrobiło się cicho w temacie popularnej gry Asheron’s Call należącej do gatunku massive muliplayer online - czas przerwać to milczenie. Firma Microsoft uruchomiła nową oficjalną stronę samodzielnego dodatku Asheron's Call: Dark Majesty, który będzie miał swą premierę już w listopadzie bieżącego roku.

Nowe premiery w Timsofcie

Łosiu, 3 października 2001, 07:56

Witam naszych szanownych graczy. Dziś środa, trzeci września 2001 roku, biometr korzystny, nad miastem wstaje właśnie piękne słońce, a w sklepie internetowym Timsoft pojawiły się trzy odlotowe tytuły.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (03/10/01)

Solnica, 3 października 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.