Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 października 2001

Oficjalna, polska strona Red Faction

Fajek, 5 października 2001, 16:56

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie ruszyła polska, oficjalna strona Red Faction, innowacyjnego „shootera” z akcją zlokalizowaną na Marsie

Blade of Darkness 2 zapowiedziane

Solnica, 5 października 2001, 14:53

Codemasters ujawnił, iż planuje stworzenie sequela gry akcji Blade of Darkness. Wszystko wygląda ładnie i ślinka już cieknie, niestety radość wszystkich posiadaczy sprzętu klasy PC zmąci jeden „mały” szczegół.

Spojrzenie na Battle Realms...

Michał Bobrowski, 5 października 2001, 14:17

Na temat Battle Realms już od dłuższego czasu pojawiały się bardzo zachęcające informacje, świadczące o tym, że będzie to naprawdę ciekawy produkt. Wczoraj miałem krótką możliwość porównania zapowiedzi z rzeczywistością...

Nowe gry w serii Fajna Cena

Fajek, 5 października 2001, 13:42

Dobra informacja prosto z firmy CD-Projekt! Już wkrótce w serii Fajna Cena ukażą się nowe tytuły! Ciesząca się dużym powodzeniem kolekcja gier po 49.90 zł liczy sobie już 9 pozycji. Do tego grona należą już takie tytuły jak Larry 7, Najdłuższa Podróż, Dracula: Zmartwychwstanie, Majesty, Sacrifice, Atlantis 2, MDK 2, Grand Prix 3 i Cywilizacja II: Próba Czasu.

AquaNox ukończony

Fajek, 5 października 2001, 12:42

Jeśli spojrzeć na rynek gier w jakikolwiek sposób powiązanych z wodą, to trzeba przyznać, że nie ma ich wiele. I mam na myśli gry poruszające temat rozgrywki zarówno na jak i pod jej powierzchnią. Ale nic to, ponieważ w nasze spragnione wilgoci ręce już niebawem trafi AquaNox!

Kolejna aktualizacja poradnika do Arcanum

Solnica, 5 października 2001, 12:20

Znajdujący się na naszych stronach poradnik do Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi doczekał się dzisiaj kolejnej aktualizacji.

Oficjalna strona Starmageddon

Michał Bobrowski, 5 października 2001, 12:19

Od dzisiaj w naszej Federacji GRY-OnLine możecie znaleźć oficjalną, polską stronę gry Starmageddon. Będąca już prawie na ukończeniu produkcja rodzimej firmy Lemon Interactive, określana jako „kosmiczny RTS 3D nowej generacji”, jeszcze w tym roku zawita na ekrany naszych komputerów.

Recenzja Kozacy: Europejskie Boje

Fajek, 5 października 2001, 11:32

Pobał Wam się Age of Empires? Tak? To „Kozacy” też Wam się spodobają. Wiem, że pewnie chcielibyście jakieś konkretne informacje na poparcie moich słów, ale powiem szczerze, że lepiej to zrobi człowiek, który napisał recenzje tej gry.

Black Moon Chronicles: Winds of War – Beta Testy

Solnica, 5 października 2001, 11:31

Vircom Interactive udostępnił beta klienta Black Moon Chronicles: Winds of War, gry z gatunku cRPG przeznaczonej do rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci Internet. Tym samym rozpoczęły się beta testy tego tytułu.

Warlords Battlecry II – kolejne szczegóły

Solnica, 5 października 2001, 10:46

Kilka dni temu pisałem o tym, iż trwają prace nad sequelem Warlords Battlecry, dzisiaj Ubi Soft i SSG oficjalnie zapowiedziały powstanie tego tytułu. Podane też zostały kolejne szczegóły na jego temat.

Lucas Arts informuje: Star Wars Starfighter na PC i Xbox'a

Fajek, 5 października 2001, 10:03

Na tegorocznych targach E3 pojawiła się informacja, że gra Star Wars: Starfighter, hit z konsoli Playstation 2 pojawi się również na PC oraz Xbox’a. Nie była to jednak informacja oficjalna. A taką właśnie podał w dniu wczorajszym producent, firma Lucas Arts.

Hitman 2 - w końcu oficjalna zapowiedź!

Fajek, 5 października 2001, 00:15

Hitman – hit bez dwóch zdań. Klimat, grafika, niecodzienne rozwiązania: oto główne cechy gry ze stajni Eidos. Od jakiegoś czasu docierają do nas informacje o kontynuacji tejże gry. Niestety Eidos w tym temacie milczał jak zaklęty. Do czasu, moi drodzy, do czasu…

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (05/10/01)

Solnica, 5 października 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.