Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 października 2001

Zbliża się polska premiera Throne of Darkness

Sznur, 2 października 2001, 19:53

Po światowej premierze Throne of Darkness, która odbyła się w zeszłym tygodniu, z niecierpliwością czekamy na jej polskie wydanie. Jak informuje polski dystrybutor, firma Play It, prace nad lokalizacją tej najnowszej mieszanki akcji i cRPG idą pełną parą i powinny zostać ukończone jeszcze w październiku. W dniu dzisiejszym rozpoczęły się tłumaczenia dialogów, które już wkrótce nagrywane będą w studio przez polskich lektorów.

Edward Carnby na ekranach kin...

Michał Bobrowski, 2 października 2001, 18:29

I... kolejna gra, która zdobyła dużą popularność wśród graczy komputerowych, została uznana przez producentów filmowych za „potencjalne źródło dochodu...”. Tym razem studio filmowe Dimension Films zapowiedziało utrzymany w konwencji horroru film oparty na serii Alone in the Dark.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (02/10/01)

Michał Bobrowski, 2 października 2001, 16:51

Dzisiaj waszą uwagę chciałem zwrócić na nowy numer popularnego czasopisma PC Format, który trafił już do sprzedaży. Opis jego zawartości jest już dostępny w naszym dziale Przegląd Prasy.

Konkurs z Gilbertem...

Michał Bobrowski, 2 października 2001, 15:58

Wszystkich miłośników klasycznych gier przygodowych serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie związanym z przedstawicielem tego gatunku, jakim niewątpliwie jest gra Gilbert Goodmate.

Aktualizacja poradnika do Arcanum (02/10/01)

Solnica, 2 października 2001, 15:02

Zgodnie z moją wczorajszą obietnicą, zaktualizowaliśmy dzisiaj znajdujący się na naszych stronach poradnik do Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi.

Endless Ages - hybrydowy MMOcRPG

Sznur, 2 października 2001, 13:14

Ponownie mamy okazję przedstawiać nową grę z gatunku massive multiplayer online. Tym razem na śmiały pomysł wpadł kilkuosobowy zespół z Florydy, zamierzając stworzyć prawdziwą sieciową mieszankę różnych gatunkowo gier zawartą w projekcie Endless Ages. Prace nad grą trwają już blisko 3 lata, a wstępna data premiery ustalona został na kwiecień 2002.

Recenzja Myst III: Exile, beta test Empire Earth

Solnica, 2 października 2001, 11:08

Już wkrótce za sprawą firmy PlayIt! dane nam będzie zagrać w dwie bardzo ciekawe gry: Myst III Exile oraz Empire Earth. Aby uprzyjemnić sobie czas pozostały do pojawienia się tych tytułów na półkach sklepowych, już teraz możecie zapoznać się z nowymi materiałami na temat tych tytułów, które zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach.

Fabuła w Anarchy Online – ciąg dalszy

Solnica, 2 października 2001, 10:08

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o planach Funcomu dotyczących rozpoczęcia linii fabularnej w Anarchy Online, a już dzisiaj ujawnione zostały kolejne, bardzo interesujące informacje na ten temat.

Nowości z nVidii

Łosiu, 2 października 2001, 09:08

Firma nVidia w oficjalnej informacji prasowej poinformowała o swej nowej serii procesorów graficznych, tzw. Titanium. Już niedługo na rynku powinny pojawić się karty oparte o nowe chipy.

Napoleonic Wars zapowiedziane

Łosiu, 2 października 2001, 09:00

Pośród różnej maści strategii, jednych lepszych, innych gorszych, naprawdę trudno jest znaleźć porządną pozycję należycie odtwarzającą realia epoki napoleońskiej. Dlatego też, gdy widzę zapowiedzi nowych tytułów tego typu mam nadzieję, że nareszcie ktoś podoła temu zadaniu. Nie inaczej jest i dziś, gdy firmy Matrix Games oraz SPME Technologies zapowiedziały wydanie „Napoleonic Wars”.

Mały poślizg The Elder Scrolls III: Morrowind?

Łosiu, 2 października 2001, 08:54

Jeszcze w ten weekend w wiadomości „Rozkład jazdy dla Wojowników i Magów” mogliście przeczytać o The Elder Scrolls III: Morrowind, kontynuacji słynnego bestsellerru i jego planowanej tegorocznej premierze. Niestety nic z tego, w tym roku prawdopodobnie nie pogramy sobie w Morrowind’a.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (02/10/01)

Solnica, 2 października 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.