Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 października 2001

Frankowski i FIFA 2002

Fajek, 8 października 2001, 16:31

Stało się już tradycją, że pod koniec roku na półki sklepowe trafia seria gier sportowych ze stajni EA Sports, oznaczona kolejnymi cyferkami. Już 5 listopada będziemy mogli zobaczyć najsławniejszą grę z serii - FIFA 2002.

Recenzja Space Empires 4

Fajek, 8 października 2001, 15:14

Space Empires IV to przykład na potwierdzenie tezy, że dobra strategia kosmiczna niekoniecznie musi błyszczeć graficznie. Gra jest typowym 4X (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate), porównywalnym skalą komplikacji bardziej do Stars! niż do Master of Orion II. Gra na pewno jest unikalna pod tym względem, że jej twórca, który pierwsze dwie części napisał dla zabawy, a trzecią wydał jako shareware, przy tworzeniu czwartej części postarał się uwzględnić wszystkie uwagi i propozycje, jakie przez lata nadsyłali mu wierni fani serii.

Red Faction w sprzedaży!

Fajek, 8 października 2001, 14:42

Od dziś w EMPIKU dostępna jest gra Red Faction, „shooter”, który zaskoczył nie tylko nowymi pomysłami, ale również rewelacyjną ceną, wynoszącą 49 PLN!

Ragnarok Online – kolejny koreański „massive”

Solnica, 8 października 2001, 14:12

Rozpoczęły się alpha testy Ragnarok Online - kolejnej koreańskiej cRPG z gatunku massive multiplayer online (przez producenta określanej jako MPOCG - Multi Player Online Community & Game).

Krzyżacy - beta test

Fajek, 8 października 2001, 11:27

Słowo Krzyżacy przywodzi nam na myśl rok 1410 i miejscowość zwaną Grunwaldem. Nie bez powodu, gdyż właśnie tam odbyła się jedna z największych bitew średniowiecznej Europy właśnie z siłami Zakonu Krzyżackiego. Tymczasem w naszym kraju powstaje gra oparta m.in. o te wydarzenia.

Polska Liga Grand Prix Legends powraca

Fajek, 8 października 2001, 10:46

Dziś po „małym” liftingu powróciła polska siedziba Grand Prix Legends. W tej chwili jest to największa Liga Hotlaps, w której o dowolnej porze kierowcy mogą sami wysyłać swoje rekordy do tabelek!

Cossacks: The Art of War - Demo

Solnica, 8 października 2001, 10:40

GSC Game World i CDV udostępniły grywalne demo Cossacks: The Art of War, oficjalnego dodatku do strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars.

Codemasters i Xbox

Fajek, 8 października 2001, 09:45

Codemasters dołączył do grona producentów gier na konsole następnej generacji a ściślej rzecz biorąc na Xbox’a. Lista tytułów, które ukażą się na konsolę Microsoftu nie zaskoczyła, gdyż są na niej gry znane już wcześniej i jedynie przygotowane ponownie do współpracy z Xboxem.

Tribes 2 - Final demo

Solnica, 8 października 2001, 09:22

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji aby zapoznać się z naprawdę świetną grą wieloosobową jaką jest niewątpliwie Tribes 2, to teraz macie kolejną ku temu szansę - Sierra udostępniła wreszcie oficjalne demo tego tytułu.