Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 października 2001

AMD przedstawia Athlona XP

Fajek, 9 października 2001, 17:20

Wiadomo było od kilku tygodni a oficjalna informacja pojawiła się wczoraj. AMD zaanonsowało najnowszą serię procesorów z rodziny Athlon pod nazwą Athlon XP.

Co nowego w Przeglądzie Prasy? (09/10/01)

Michał Bobrowski, 9 października 2001, 15:49

Dzisiaj zapraszamy was do zapoznania się z zawartością najnowszego numeru czasopisma Click! Zarówno „głównym bohaterem” okładki, jak i tematem przewodnim numeru tym razem jest gra Commandos 2.

Kto chce Red Faction?

Fajek, 9 października 2001, 13:58

Dziś już było wprawdzie o Red Faction ale mam jeszcze jedna informację dla Was – w dodatku bardzo „atrakcyjną”. W dniu dzisiejszym na naszym serwisie rozpoczął się konkurs, w którym do wygrania jest 10 gier Red Faction!

Nowa seria z CD Projektu - Bestsellers

Fajek, 9 października 2001, 13:30

Jakiś czas temu firma CD-Projekt zapowiadała wprowadzenie na rynek serii gier pod nazwą Bestseller. Już wkrótce w sklepach na terenia całej polski pojawią się gry z tej serii. Będą to tytuły z ostatnich kilku lat, które sprzedały się w rekordowych ilościach.

Polonizacja „Tronu Ciemności”

Fajek, 9 października 2001, 11:13

Gra Throne of Darkness była lansowana przez jej twórców jako „Diablo killer”. Czy było to słuszne będziemy się mogli dowiedzieć już niebawem gdyż właśnie rozpoczęła się polonizacja tego tytułu przez firmę Play-It.

Aktualizacja poradnika do Arcanum (09/10/01)

Solnica, 9 października 2001, 11:06

Znajdujący się na naszych stronach poradnik do Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi doczekał się dzisiaj kolejnej, dużej aktualizacji.

Zapowiedź Grand Theft Auto 3

Fajek, 9 października 2001, 10:53

Grand Theft Auto - jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier w historii. Czy fakt ten zadecydował o jej popularności? Na pewno w dużej mierze. GTA okazało się ogromnym sukcesem finansowym i twórcy wkrótce potem wydali sequel, który nie był jakimś dużym skokiem jakościowym, jednak również odniósł spory sukces. Przełomem ma być cześć trzecia, która ukaże się w przyszłym roku.

Prace nad Ballistics zakończone

Solnica, 9 października 2001, 10:05

Kolejny tytuł, może nie tak znany jak Sid Meier's Civilization III o którym pisałem nieco wcześniej, ale również bardzo ciekawy – Ballistics, został ukończony i powędrował do tłoczenia.

Turniej Red Faction

Fajek, 9 października 2001, 09:42

Wczoraj odbyła się polska premiera gry Red Faction, wydawanej w naszym kraju przez firmę Lem. Tymczasem już w dniach 19-21 października odbędzie się pierwszy w Polsce turniej tej świetnej gry.

Przejażdżka z Colin’em McRae

Solnica, 9 października 2001, 09:41

12go października na półkach sklepowych w Europie pojawi się reedycja chyba najlepszych obecnie komputerowych rajdów samochodowych - Colin McRae Rally 2.0 (Best Sellers Edition). Aby uatrakcyjnić oraz zapewne zwiększyć zainteresowanie i sprzedaż tego tytułu Codemasters zorganizował konkurs w którym nagrodą główną jest zaproszenie na jazdę próbną samochodem Ford Focus WRC prowadzonym przez samego Colin’a.

Sid Meier's Civilization III „ozłocona”

Solnica, 9 października 2001, 08:51

Nieprzespane noce, przekrwione od siedzenia przed monitorem oczy – czy i tak będzie tym razem? Prace nad trzecią częścią kultowej serii gier strategicznych Sid’a Meier’a zostały zakończone i wkrótce (30 październik) tytuł ten pojawi się w sprzedaży.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (09/10/01)

Fajek, 9 października 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.