Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 października 2001

Final Fantasy z niespodziankami – koniec konkursu

Rafii, 4 października 2001, 18:07

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym rozlosowaliśmy nagrody do zakończonego konkursu „Final Fantasy” Przypomnijmy iż do wygrania było 5 zestawów-niespodzianek ufundowanych przez firmę Warner Bros. Poland.

Commandos 2 i Operation Flashpoint już w polskich sklepach!

Sznur, 4 października 2001, 13:49

W dniu dzisiejszym na półki sklepowe w całej Polsce trafiły dwa kapitalne tytuły. Firma IM Group wydała sequel niesamowicie popularnej strategii taktycznej - Commandos 2: Men of Courage, oraz taktyczną grę akcji – Operation Flashpoint: Cold War Crisis.

Heroes of Might & Magic IV opóźnione

Sznur, 4 października 2001, 12:37

Niestety dotarła do nas zła wiadomość dla wszystkich fanów czekających niecierpliwie na czwartą część strategii z kultowej serii Heroes of Might & Magic. Firma 3DO zdecydowała się przesunąć datę premiery z listopada tego roku na luty 2002, opóźniając ją tym samym o trzy miesiące.

Nowe tytuły w eXtra Klasyce (04/10/01)

Solnica, 4 października 2001, 11:53

17 października licząca dotychczas 29 pozycji, a wydawana przez CD Projekt seria eXtra Klasyka wzbogacona zostanie o kolejne trzy tytuły.

Operacja Flashpoint – recenzja

Solnica, 4 października 2001, 11:02

Operation Flashpoint to taktyczna, wojenna gra akcji pozwalająca graczowi na prawie niczym nie skrępowaną swobodę działania, która podbiła serca wielu graczy na całym świecie, a od wczoraj dostępna jest również na półkach polskich sklepów. Postanowiliśmy więc przyglądnąć się jej nieco bliżej, czego wynikiem jest zamieszczona dzisiaj na naszych stronach recenzja.

RuneSword II wydany

Łosiu, 4 października 2001, 09:28

RuneSword II, najnowsza produkcja cRPG ze stajni Shrapnel Games trafiła do sprzedaży.

Paradise Cracked dopiero w przyszłym roku

Solnica, 4 października 2001, 09:18

Rosyjski wydawca gier – BUKA Entertainment poinformował o przesunięciu daty wydania Paradise Cracked. Mający trafić do sprzedaży na jesieni tego roku tytuł został przesunięty na drugi kwartał 2002 roku.

Fighting Legends "GOLD"

Łosiu, 4 października 2001, 09:12

Wygląda na to, że przełom lat 2001/2002 zapamiętamy jako wylew gier spod znaku massive multiplayer online i początek ich dominacji na rynku. Do grona już wydanych i niemal ukończonych produkcji tego typu dołączył dziś Fighting Legends osiągając „złoty” status produkcji.

Warrior Kings przesunięty

Łosiu, 4 października 2001, 09:06

A wszystko tak fajnie się zapowiadało. Wielu miłośników trójwymiarowych strategii osadzonych w rycersko-średniowiecznych klimatach oczekiwało na rychłe wydanie niezwykle ciekawie prezentującego się Warrior Kings, a tu jak na złość firma Microids przełożyła wydanie tego tytułu.

Jak zostać bohaterem, ... pierwszy film z City of Heroes

Solnica, 4 października 2001, 08:50

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, iż od jakiegoś już czasu zespół Cryptic Studios pracuje nad noszącą tytuł City of Heroes grą z gratunku MMOcRPG która przeniesie nas w świat znanych z komiksów super bohaterów. Dzisiaj mamy dla Was pierwszy filmik z tej gry, który jak zwykle umieściliśmy w naszym dziale Pliki.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (04/10/01)

Solnica, 4 października 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.