Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2001, 08:50

Jak zostać bohaterem, ... pierwszy film z City of Heroes

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, iż od jakiegoś już czasu zespół Cryptic Studios pracuje nad noszącą tytuł City of Heroes grą z gratunku MMOcRPG która przeniesie nas w świat znanych z komiksów super bohaterów. Dzisiaj mamy dla Was pierwszy filmik z tej gry, który jak zwykle umieściliśmy w naszym dziale Pliki.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, iż od jakiegoś już czasu zespół Cryptic Studios pracuje nad noszącą tytuł City of Heroes grą z gratunku MMOcRPG, która przeniesie nas w świat znanych z komiksów super bohaterów. Dzisiaj mamy dla Was pierwszy filmik z tej gry, który jak zwykle umieściliśmy w naszym dziale Pliki.

Pliki: City of Heroes – film [12,8MB]

Mająca trafić na dyski naszych komputerów już latem przyszłego roku (bo taka jest w chwili obecnej planowana data wydania) City of Heroes jako pierwsza w swym gatunku przeniesie nas w świat komiksowych super bohaterów. Dzięki niej nie będziemy już tylko ograniczeni jedynie do obserwowania poczynań naszych ulubieńców, ale będziemy mogli stworzyć własnego, rozwijać go od podstaw według własnego uznania (jak na prawdziwego cRPG przystało) i brać czynny udział w eliminowaniu szerzącego się na świecie, a dokładnie w Paragon City (wielkim mieście w którym zostanie osadzona akcja gry) wszelkiego rodzaju zła. Przyjemna, utrzymana w komiksowym stylu trójwymiarowa grafika, wielu różnego rodzaju przeciwników (potwory, szaleńcy, kryminaliści, przybysze z innych planet, itp.), różnorodne misje do wykonania, możliwość tworzenia klanów, itp. to tylko kilka z możliwości jakie oddane zostaną do rąk graczy.