Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 22 września 2001, 15:42

autor: Solnica

Nowe dema gier x 3

W znajdującym się w naszym serwisie dziale Pliki znajdziecie dzisiaj trzy nowe, ciekawe dema gier.

W znajdującym się w naszym serwisie dziale Pliki znajdziecie dzisiaj trzy nowe, ciekawe dema gier.

Pierwsze z nich to tzw. multiplayer demo Operation Flashpoint. Co prawda pierwsze demo tej gry udostępnione zostało już jakiś czas temu, jednak było ono przeznaczone jedynie dla pojedynczego gracza. Dopiero teraz mamy okazję sprawdzić swoje możliwości również w trybie wieloosobowym.

DEMO: Operacja Flashpoint MP Demo [48,4MB]

Pozycja numer dwa to demo Kohan: Ahriman's Gift, który jak sama nazwa wskazuje jest dodatkiem do gry Kohan: Immortal Sovereigns, kontynuującym historię, którą mieliśmy okazję poznać w pierwowzorze. W pełnej wersji dodatek ten oferuje dwie całkowicie nowe kampanie do rozgrywki single player, oraz umożliwia wybranie nowej strony, niesławnej frakcji Ceyah.

DEMO: Kohan: Ahriman's Gift [46,6MB]

A na koniec zostawiłem sobie chyba najciekawszą z dzisiejszych nowości, czyli demo gry Stronghold, za sprawą której przeniesiemy się do średniowiecznej Europy i będziemy mogli budować i umacniać swoje zamki równocześnie angażując się w działania oblężnicze wrogich fortec.

DEMO: Stronghold [57,9MB]

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.