Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 sierpnia 2001

Aż siedem bramek w meczu Wisła Kraków - FC Barcelona!

Sznur, 8 sierpnia 2001, 20:49

We wspaniałym, emocjonującym meczu Wiłsły Kraków z FC Barcelona padło aż siedem bramek, i co najważniejsze wcale nie do jednej bramki, jak przewidywali niektórzy pesymiści . Wiem, że ma to może niewiele wspólnego z grami komputerowymi, lecz piłka nożna jest również GRĄ, cieszącą się nieustającym uznaniem wśród producentów gier sportowych i samych graczy.

Przedpremierowy pokaz Final Fantasy: The Spirits Within

Solnica, 8 sierpnia 2001, 18:55

7-go sierpnia w warszawskim kinie „Cinema City” odbył się przedpremierowy pokaz filmu Final Fantasy: The Spirits Within. Oczywiście ponownie nie zabrakło na nim przedstawiciela GRY-OnLine.

Letni opad cen w LEM-ie

Gorim, 8 sierpnia 2001, 16:26

Okres wakacyjny nigdy nie służył sprzedaży nowych gier, nie wspominając o starszych tytułach. Dlatego dystrybutorzy jak brzytwy chwytają się wszelkiego rodzaju letnich promocji, mających przyciągnąć potencjalnych klientów. Na stronie LEM-u znajdziemy jedną z takich ofert.

Szczegóły fabuły single player w Neverwinter Nights

Sznur, 8 sierpnia 2001, 14:15

BioWare ujawnił szczegóły o tym czego możemy się spodziewać po rozgrywce single player w jednej z najbardziej obecnie oczekiwanych gier cRPG - Newerwinter Nights. Fabuła gry podzielona będzie na dwadzieścia scenariuszy rozgrywających się w świecie Advanced Dungeons & Dragons Forgotten Realms, a umiejscowionych w rejonie dwóch miast: Neverwinter i Luskan.

Poradnik do Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward

Solnica, 8 sierpnia 2001, 12:43

Co prawda data polskiej premiery Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward nieco się przesunęła (o czym możecie przeczytać w jednej z wcześniejszych wiadomości), nie przeszkodziło to jednak temu abyśmy już dziś udostępnili poradnik do tej gry.

"Three Kingdoms" rozdane

Rafii, 8 sierpnia 2001, 12:23

Dzisiaj zakończył się konkurs „Three Kingdoms: Fate of the Dragon”. Przypomnijmy iż do wygrania było 10 gier w których wcielasz się w postać jednego z władców zwaśnionych chińskich księstw a celem gry jest przejęcie kontroli nad pozostałymi wrogimi prowincjami.

Blair Witch 3 - miała być, ale nie ma

Fajek, 8 sierpnia 2001, 12:11

Ostatnia część gry o tajemniczej wiedźmie z Blair, zatytułowana Blair Witch, część trzecia: Historia Elly Kedward miała być od dziś w sprzedaży. Tak się niestety nie stało, gdyż premiera została opóźniona o około 2 tygodnie.

Ostatnia szansa na udział w beta testach Jumpgate

Sznur, 8 sierpnia 2001, 11:59

3DO Company, amerykański wydawca kosmicznego symulatora do rozgrywki massive multiplayer online Jumpgate: The Reconstruction Initiative, ponownie przyjmuje zgłoszenia na beta testy, tym razem od graczy z całego świata. Ponieważ prace nad grą zbliżają się do końca, wszyscy chętni powinni się pospieszyć, gdyż stress test trwał będzie tylko przez kilka najbliższych tygodni.

Traffic Giant Gold w sprzedaży

Fajek, 8 sierpnia 2001, 11:32

Wczoraj do sprzedaży trafiła gra Traffic Giant Gold, której wydawcą jest firma CD PROJEKT. Gra została wydana w programie eXtra Gry.

Recenzja Redmoon

Fajek, 8 sierpnia 2001, 10:32

Ostatnio zapanowała moda na gry z gatunku „massive multiplayer online”. Ilość tytułów, które są aktualnie w produkcji jest naprawdę zdumiewająca. Nawet Polacy mogą się poszczycić własną grą z tego gatunku pod tytułem Mimesis Online tworzoną przez firmę Tannhauser Gate. Dziś publikujemy recenzję MMOcRPG’a produkcji koreańskiej – Redmoon.

Nowa seria gier dla dzieci

Fajek, 8 sierpnia 2001, 09:36

Dobra, teraz wszystkie stare konie proszę wstać z fotela i wpuścić przed monitor swojego młodszego brata/siostrę gdyż mam informację specjalnie dla nich. Informujemy, że firma IM Group będzie dystrybutorem gier dla dzieci przygotowanych przez firmę Longsoft z serii „Duszek Ciapcio”. Seria ta będzie łączyła dobra zabawę z edukacją.

Paradox Entertainment na targach ECTS

Łosiu, 8 sierpnia 2001, 08:39

Mimo, iż wielu znaczących wydawców i producentów gier zapowiedziało, iż nie pojawi się na nadchodzących londyńskich targach ECTS to jednak wygląda na to, że nie zabraknie tam ciekawych nowości. Już sama oferta szwedzkiego producenta Paradox Entertainment wygląda interesująco, ponieważ firma przedstawi tam trzy swoje, naprawdę ciekawie zapowiadające się tytuły: Europa Universalis 2, Valhalla Chronicles oraz Warzone Online.

Pierwsze konkrety o trybie wieloosobowym Return to Castle Wolfenstein

Łosiu, 8 sierpnia 2001, 08:25

Kilka dni temu firma Id Software ogłosiła, iż prace nad grą akcji/FPP „Return to Castle Wolfenstein” zastaną podzielone pomiędzy dwóch producentów, tj. dotychczasowym Gray Matter Interactive Studio oraz nowym, który zajmie się opracowaniem tylko trybu multiplayer. Dziś oficjalnie ogłoszono, iż trybem wieloosobowym zajmie się zespół Nerve Software.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (08/08/01)

Fajek, 8 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.